BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 7 Şubat Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 7 Şubat Perşembe)
  7 Şubat 2019

        1- Düzce ili kamyoncular eşrafından Merhum Şerif ARSLAN’ın eşi, Muhterem, Zekeriya ARSLAN ve Habibe AYDAŞ’ın anneleri; Muradiye ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce ili Cedidiye Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Koçyazı Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Seben ilçesi Güneyce köyü halkından Eyüp ve Elif AVCI’nın babaları, İsmail ve Ayşe AVCI’nın oğlu, Hasan ve Mustafa AVCI’nın kardeşi, Celal KAMIŞ’ın kayınçısı; Hüseyin AVCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben ilçesi Güneyce köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Sandallar Mahallesi halkından Mücteba ve Lütfiye ÇİFTÇİ’nin oğlu, Nezahat ÇİFTÇİ’nin eşi, Mehmet ve Elif ÇİTFÇİ’nin babaları; İsmail ÇİFTÇİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Sandallar Mahallesi caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.,

       4- Dodurga Mahallesi halkından Tahsin, Ersin ve Elif ERDOĞAN’ın babası, Fatma ERDOĞAN’ın eşi Murat ERDOĞAN’ın abisi Merhum Niyazi ve Hacer ERDOĞAN’ın oğlu sanayi esnaflarından; Zeynel ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Dodurga Mahallesi caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sarıcalar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        5- Abdurrahman, Halil, Tuncay ve SEKA’dan emekli Nevzat GÜVEN’in annesi, emekli hemşire Emine GÜVEN’in kayınvalidesi; Emine GÜVEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Mengen ilçesi Konak köyü Cazlar mahallesi caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak