Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Romatoloji uzmanı atandı

Romatoloji uzmanı atandı
  5 Şubat 2019

  Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne romatoloji uzmanı atandı.

        Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; “Bolulu hastalarımız ilimizde Romatoloji uzmanı olmadığından çevre illere giderek tedavilerini olmaları ve bundan kaynaklı yaşanan sıkıntılar artık İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastalarına hizmet verecek olan Romatoloji Uzmanı Dr. Murat Taşçı’nın atanması ile pek çok hastamız ve ailelerini tedavi ve takip süreçlerinde rahatlatacak ve başka illere gidip zorluk yaşamalarını sona erecek” denildi.

        “Romatolojik hastalıkların tanısının erken koyulması ve  takiplerinin düzenli bir şekilde yapılmasının romatizmal hastalıklarda büyük önem taşımaktadır. Romatizmal hastalıkların bir çoğu kronik yani süregen hastalıklardır. Bu nedenle belirli aralıklarla takipleri gereklidir. Takipler sırasında hem hastalığın seyri, hem de verilen tedavinin etkinliği değerlendirilir. Tüm bu süreçlerde zorluk yaşayan hastalarımız artık Bolu’da kendi şartlarında, başka illere gidip zorluk çekmeden takip ve tedavilerini olabilecekler.” denildi.  ​
   

  • Ecem Sağlık 31 Mayıs 2019 . 02:53

   Çok saygıdeğer Murat Taşçı hocamı yıllardır tanırım denizlide bulunmaz nimetti kendisi. Kalbinde merhamet, iş aşkı olan çok sevdiğim bir abimdi. Gün geldi doktor oldu gün geldi bir abi. Hakkını asla ödeyemem. Paü koridorları sensiz çok boş kaldı Murat hocam. Ama biliyorum ki gittiğiniz heryere şifa dağıtıp ekstra dua kotanızı yine dolduracaksınız. Bize kattığınız herşey için minnettarım. Mutlu kalın.
  • Mustafa DEĞER9 Şubat 2019 . 12:05

   Sağlık İl Müdürümüz sayın Doç. Dr. Muhammet DEMİRKOL hocamıza ve bu konuda diğer emeği geçenlere teşekkür ederiz. Ayrıca İlimize hoş gelen sefa gelen Romatoloji Uzmanı sayın Dr. Murat TAŞÇI hocamıza da başarılar dileriz. İl dışına gidiyorduk, bizler için çok güzel bir haber oldu. Allah, herkesten razı olsun. Selam ve muhabbetle..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak