Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 5 Şubat Salı)

Vefat edenler (Bugün 5 Şubat Salı)
  5 Şubat 2019

        1- Kıbrıscık İlçesi Alemdar Köyü halkından, Satı AHTIK’ın eşi, Fazlı AHTIK, Fadime AHTIK, Nazmiye HEKİN ve Ayşegül ÖZTURAN’ın babaları, Aynur AHTIK ve Vural ÖZTURAN’ın kayınpederi; Şevket AHTIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kıbrıscık İlçesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

         2- Yakabayat Köyü Apalar Mahallesi halkından, Merhum İsmail KİNİŞ’in eşi, Hatice İŞLEK, Fatma KARADUMAN, Emine BAKIR, İsmail YAKALI, Abdullah METYAR ve Rabiye DEMİRBAŞ’ın anneleri, Afer İŞLEK, İbrahim KARADUMAN, Emin BAKIR, İsmail YAKALI, Abdullah METYAR ve Secaattin DEMİRBAŞ’ın kayınvalidesi; Saniye KİNİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yakabayat Köyü Apalar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

     3- Ketenler Köyü halkından, Sabire CEFAKER ve Nezaket ÇETİN’in babaları, Emine Fatma GÜLDÜR’ün kardeşi; Recep AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Ketenler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Yeniçağa İlçesi Hamzabey Köyü Yaylalar Mahallesi halkından, Merhum Mevlüt KARACA’nın eşi, Bolu Belediyesi'nden emekli Yusuf, Metin, Uğur KARACA ve Şerife ÇİFTÇİ’nin anneleri; Havva KARACA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeniçağa İlçesi Hamzabey Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak