Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Fatih Metin projeleriyle konuştu!

Fatih Metin projeleriyle konuştu!
  3 Şubat 2019

  AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin’in tanıttığı birbirinden güzel projeler, salondakiler tarafından coşkuyla alkışlandı.

  Fatih Metin projeleriyle konuştu!Fatih Metin projeleriyle konuştu!Fatih Metin projeleriyle konuştu!

       Fatih Metin projeleriyle konuştu!      
       AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, 17 Temmuz Spor Salonu’nda düzenlenen toplantıda Bolu için hazırladıkları projeleri anlattı. Metin’in tanıttığı tarih ve turizm alanı, stadyum ve fuar merkezi gibi birbirinden güzel projeler, salondakiler tarafından coşkuyla alkışlandı. Spor Salonunda yapılan tanıtım toplantısında izdiham yaşandı.
         Toplantıda, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin için hazırlanan kısa film gösterildi.
        Proje tanıtım toplantısının devamında, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, projelerini sunmak üzere kürsüye geldi.
        Projelerini sunmadan önce bir konuşma yapan Metin, “Biz yola çıkarken, makam için yola çıkmadık. Hamdolsun, biz makamları hiçbir zaman amaç olarak görmedik. Her zaman makamları araç olarak gördük. Millete hizmetin aracı olarak gördük. Bir emanet olarak gördük. Biz iktidara geldiğimiz günden bu yana merkezi hükümet olarak ülkenin her yerini şantiyeye çevirdik. 15 yıldır AK Parti olarak aldığımız bu emaneti hizmete dönüştürdük. 15 yıl içinde Bolu’nun her yerin şantiyeye çevirdik. Hala devam eden projelerimiz var. Aldığımız emaneti devamlı çalışarak, devam ettirdik, devam ettireceğiz inşallah” diye konuştu.

        “Bolu’da yaşayan herkes başımızın tacıdır”      
         Belediyecilik anlayışı ile konuşmasına devam eden Metin, “Hizmetlerimizde vatandaşlarımızla diyalog içindeyiz, bu diyalogu kuvvetlendireceğiz. Birlikte yönetim esaslarını hayata geçireceğiz. Meclis toplantılarımızı halkımıza açacağız, encümen toplantılarında da ilgili kesimi toplantılara dahil edeceğiz. Din, dil, ırk, renk hiçbir şekilde fark etmez, Bolu’da yaşayan herkes bizim başımızın tacıdır. Bütün hizmetlerden eşit bir şekilde, faydalanmayı hak eder. İsrafı haram eden bir dine mensubuz, belediyenin paraları, geliri sizlerden. Devletimize ödenen vergilerle ödenen paylardan, hepsi sizin paranız. Biz bunu en verimli şekilde kullanmak zorundayız. Bütün aldığımız kararlardan vatandaşımız bilgi sahibi olacak. Vatandaşımızın bilgilendirilmesi anlamında ne gerekiyorsa kullanacağız. Bizim bugünü korumamız lazım. Bugünü korursak tarihi koruruz. Dolayısıyla dün korunmamış olabilir, ama önümüzdeki dönemde projelerimizin tamamında tarihi korumacı bir anlayışı ortaya koyacağız. Çevre ve doğa dostu, olarak bütün projelerimizi inşa edeceğiz. Hayatın getirdiği kazalar, sıkıntılar olabiliyor, herkes bir engelli adayı. Dolayısıyla engelliler bizim baş taşıcımız, onların hayatını kolaylaştırmak, engelsiz hale getirmemiz lazım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak projeleri ortaya koyacağız” dedi.

        AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, toplantının devamında projelerini şöyle sıraladı;

       Köroğlu Millet Bahçesi

       İlk olarak Köroğlu Millet Bahçesini yapacağız. Normalde bunu belediyeler yapıyor, ben Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Beyefendi ile özel bir görüşme yaptım. Onlardan söz aldım, inşallah, belediyemize yük olmadan Çevre ve Şehircilik Bakanımız bu parkı yapacak inşallah.

        Akşemseddin Millet Kıraathanesi
       Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları ile milletimize olan taahhütlerimizden bir tanesi. İnşallah çok güzel bir millet kıraathanesini Bolu’ya kazandıracağız. İçinde, okuma salonları, kütüphane ve internet erişimi gibi hizmetler olacak.

        Herkesin işi olacak
        Önceden aldığım bütün görevlerden bir çevre edindim. Bürokrasi, devlet, iş dünyasından. Allah’ın izni ile serdiğimiz çul büyük, onun üzerinde oturacağız inşallah. Laf değil, icraat, 5 sene sonra Bolu’daki istihdam sayısı 10 bin artacak.
        Ev kadınlarına istihdam
        5 ürün var, el işi oyma, takı, ve aksesuar olmak üzere ev hanımlarımızın rahatlıkla yapabileceği işler. 5 ürün belirledik ve inşallah bunları pazarlayacağız. Bu projemizi Sağlık Mahallesi’nde hayata geçirdik, hayırlı uğurlu olsun.

         Vakıf Yazılım Üniversitesi
         Çağ dijital çağı. Hükümetimiz bir teknoloji seferberliği başlattı. Yerel yönetimler olarak biz bu seferberlikte elimizi taşın altına koymalıyız dedik. İnşallah yeni dönemde çocuklarımızın, gençlerimizin yazılım ve diğer sistemler konusunda gelişimlerini sağlayacak üniversitemizi inşallah hayata geçireceğiz.

         Kodla Bolu
         Yazılımın altyapısı kodlamadır. Kodlamayı çok iyi bilmeniz lazım. Robotik, siber bilimlerin eğitimlerinin ücretsiz verileceği, çocuklarımızın analitik zekalarını yukarı taşıyacağımız çok önemli bir projeyi bizzat Bolu Belediyesi olarak ücretsiz olarak Bolu’daki bütün çocuklarımıza öğreteceğiz.

        Bolu Metrobüs Hattı
        İlk önce,  sanayiden üniversiteye kadar gidecek. Sonra Organize Sanayi’den üniversiteye kadar bağlayacağız. Bu hatta bir metrobüs hattını koyacağız ki, hızlı ve konforlu ulaşımı Bolu’ya inşallah getireceğiz. İstanbul’dan sonra Bolu’ya gelmiş olacak.

        Bolu’nun ulaşım sorunu kalmayacak
        Ulaşımda D-100 üzerindeki hareketliliği azaltmamız lazım. Onun için de direkt geçiş, yani hem sanayi kavşağı, hem de Gölyüzü Kavşaklarını alttan geçiş şeklinde diğer kavşaklarla da transit geçişi sağlayacağız. Sulama kanalımızı belediyemiz, bir kısmını kapattı, ora da önemli bir ulaşım merkezi olacak. Abant ve Bolu arası otobanı da inşallah ücretsiz hale getireceğiz.

        Bolu Gastronomi Merkezi
        Bunu bir yemek laboratuvarı olarak düşünün. İddia ediyorum bu merkez dünyada ödül alacak. İnşallah Bolu’yu hak ettiği gastronomi merkezi yapacağız. İstanbul’dan, Ankara’dan varlıklı insanlar, sırf Bolu’da yemek yemeye gelecek. Bu da Bolu turizmine katkıdır. İnşallah gastronomi merkezinde aşçılık da öğretilecek tam bir eğitim merkezi olacak burası.

        Gençlik Merkezi
        Gençlerimiz için çok güzel bir merkez planladık. Özellikle eğitim ve kültür faaliyetlerini gençlerimize tahsis edeceğimiz bir merkez olacak inşallah. Bu merkezde ücretsiz eğitim de vereceğiz, inşallah üniversite gençliği ile Bolu’yu bütünleştirecek önemli projelerden bir tanesi.
        Bolu Kültür Merkezi
        İçinde çok büyük bir kütüphanesi olan, 24 saat hizmet verecek olan huzurlu bir ortam olan, çağdaş bir kütüphaneyi kazandıracağız. İçinde konser salonu olacak. Çok modern bir konser salonu olacak. Kültür ve sanat faaliyetlerinin icra edildiği çok önemli bir merkez.

        Tarihi korunan Yeşil Bolu
        Bizim temel ilkelerimiz, tarihi koruyup, geleceğe taşımak. İnşallah, Gölcük’ümüzü, Abant’ımızı, Yedigöller’imizi koruyup, turizmde katma değere dönüştürecek projelerimizi inşallah hayata geçireceğiz.

        Bolu STK Merkezi
        Belediye olarak en iyi partnerlerimiz, STK’larımız. O nedenle çok modern şartlarda STK’larımızı bir araya toplayacağız. Toplantı, eğitim ve faaliyet salonları oluşturacağız. Bütün STK başkanlarımızı tebrik ediyorum ve bu müjdeyi veriyorum.

         Engelsiz Yaşam Merkezi
         Engelsiz yaşam merkezimizi ve engelli ailelerin çocuklarını günlük bırakabilecekleri güvenilir ortamda çocuklarına bakım evini de inşallah hayata geçireceğiz. Engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarını da Bolu Belediyesi olarak karşılayacağız.

        Amatör Spor Merkezi
        Bolu’daki bütün öğrencilerimiz, ne kadar gencimiz, öğrencimiz varsa, en az bir spor dalı ile uğraşmasını sağlayacağız. Her spor branşında da başarılı gençlerin yetişmesini sağlayacak altyapıyı kuruyoruz, hayırlı uğurlu olsun.

         Halkımıza kayak eğitimi
        Bolu kış mevsiminin en iyi yaşandığı yerlerden bir tanesi. Bolu’da, küçük büyük, kim kayak öğrenmek istiyorsa, ücretsiz olarak Bolu Belediyesi olarak bu ihtiyacı karşılayacağız.

        14’e 24 projesi
        Acil bir müdahale ekibi ile vatandaşımızın her an talebine cevap verecek ve gereğini yerine getirecek.

        Sevgi çatısı
        Nerede ihtiyaç sahibi kadın, çocuk, yaşlı, engelli varsa, bulacağız ve ihtiyacını gidereceğiz. İnşallah hasta nakil ambulansı hizmetini de başlatacağız. Hiçbir ihtiyacı kalmamış refahı yüksek bir Bolu’yu oluşturacağız inşallah.

        MİNİA Bolu
        Bizim ne kadar tarihi turistik, doğal zenginliğimiz varsa, hepsini bir minia Bolu platformunda sergileyeceğiz. Hem oradan gelir elde edeceğiz, hem de öğrencilerimiz gençliğimiz için hoşça vakit geçirecekleri bir alanı oluşturacağız.

        İhtiyaç sahiplerine konut imkanı
        Sadece hayatında ev sahibi olmasına imkan olmayan bütün Bolululara konut yapacağız inşallah. Şart, bu hayatta ev sahibi olması mümkün olmayan, gelir seviyesi böyle olan, vatandaşlarımızı konut sahibi yapacağız Allah izin verirse.

        Fuar ve Kongre Merkezi
        Ufuk işte bu. Hala büyükşehirlerin çözemediği bir konu bu. Türkiye eğer bir İpekyolu’nda bulunuyorsa, Bolu’da bu yol üzerinde önemli bir merkez. O nedenle fuar ve kongrelerle ilgili bu proje hem Bolu hem Ülkeye hayırlı ve uğurlu olsun.

          Bolu tarih ve turizm alanı
         Osmanlı’dan bize kalan o güzel evleri yaşatacağımız, içinde restoranları, konaklama yerleri otelleri olan bir merkezi Bolu’ya kazandıracağız.

         Bolu Şehir Stadyumu
         Toplantının sonunda AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin en önemli projesinin Bolu Şehir Stadyumu olduğunu ifade etti. Metin, dünyada örneği bulunmadığını söylediği stat projesini video eşliğinde toplantıya katılanlara tanıttı.

  • Mithat Kara7 Şubat 2019 . 20:34

   Bolu'nun gözdesi GÖLCÜK'ü yok eden AK Parti zihniyetine bir Bolulu olarak oy vermeyeceğim. Ak Partinin yalanlarına artık kanmayacağım.
  • mıhcı7 Şubat 2019 . 14:44

   reisi emretti ya git allaadinin açıklarını kapat diye ama yemezler...sanki yeni kurulmuş bir parti kaç senedir neredeydiniz...........
  • ibrahim ozan5 Şubat 2019 . 08:57

   yapacağız değil yaptığınız bir şeyi söyleyin bari
  • nejdet uçak5 Şubat 2019 . 00:06

   MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNUZ DÖNEMDE BOLUYA NE VERDİNİZ..ÖĞRENMEK İSTİYORUZ.
  • bolulu4 Şubat 2019 . 20:05

   Toplumum kutuplaştırın oy vermeyene terörist deyin ondan o teröristten oy almak için proje açıklayın. Sizin teröristin oyuna ihtiyacınız yok. Geçin bunları.
  • Birisi4 Şubat 2019 . 19:49

   Bilgi eksiğim varsa biri düzeltsin lütfen. Bu D-100 karayolu KGM nin değil mi? Yani Bolu milletvekilliği yapmış ve ulaştırma bakan yardımcılığı yapmış birisinin D-100 karayoluna belediye başkanı olunca köprülü kavşak yapacağım demesi ironik değil mi?
  • yaman4 Şubat 2019 . 14:18

   Bolulu arkadaş tercüman olmuşsun saol. Boluda 15 yıldır park bahçeden başka hiç bir şey yapmayan bir belediyecilik - rantlaşmada ve seben-kıbrıscık kardorlaşmada master yapan bu arkadaşların yatacak yeri yok. Belediyenin her kurumunda bu böyle %85'i bu beldelerden ama sırf bunlardan temizlemek için değiştirmek lazım yönetimi kimin olacağının en ufak önemi yok.
  • Bolulu4 Şubat 2019 . 11:34

   Ben AKP seçmeni olarak bir tanesini bile yapacağına kanaat getirmiyorum.Alaaddin YILMAZ ın icraat yönünden tırnağı bile olamazsın .Bolu Belediyesinde son 10 yılda alınanların her on kişinin 9 u sebenli buda gösteriyorki oyları gidip sebenlilerden isteyeceksin.Alaaddin YILMAZ ın yaptığı haksızlıklara hukuksuzluklara,rantcılığa Milletvekilleri il ilçe teşkilatları kulağınızı tıkayacaksınız seçim zamanı oy isteyeceksiniz yemezler.Haksızlıklar karşısında susmayacağız.
  • Ömer faruk4 Şubat 2019 . 01:43

   Pazartesi günü aynı sözleri pazar yerinde tezgahın önünde patates,ıspanak,soğan,lahana etiketlerinin karşısında söylesene.Millet aç aç sen neden bahsediyorsun.Bak daha elektrik,doğal gaz ücretlerinden söz etmedim.
  • Harbici Vatandaş..3 Şubat 2019 . 21:06

   Onca yıldır elinizi tutan mı vardı..?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak