Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 3 Şubat Pazar)

Vefat edenler (Bugün 3 Şubat Pazar)
  3 Şubat 2019

         1- Bolu halkından Hamiyet ve Merhum Abdullah SİPAHİOĞLU’nun oğlu, Ahmet ve Asuman SİPAHİOĞLU’nun kardeşleri, Arda SİPAHİOĞLU ve Pınar YÜCE’nin amcaları, Ordu ili halkından Yaşar ve Kamuran GÜRCAN’ın damadı, Hulusi GÜREL’in bacanağı, Ömer GÜRCAN’ın eniştesi, Melis SİPAHİOĞLU’nun babası, Neşe SİPAHİOĞLU’nun eşi; Hüsnü SİPAHİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Ordu ili Orta Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kiraz Limanı Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Banaz Köyü İmamlar Mahallesi halkından, İsmail ÇELİKTAŞ, Müzeyyen TARI ve Merhume Fatma TOK’un babaları, Dursun TARI’nın kayınpederi; Arif ÇELİKTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Banaz Köyü İmamlar Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Aydıncık Köyü halkından Merhum Dursun MERAL’in eşi, Sefer, Sefa MERAL, Melek ve Ayşe YERLİKAYA’nın anneleri, Yılmaz, Yavuz MERAL, Musa, Bayram ve Muharrem YERLİKAYA’nın ninesi; Zeliha MERAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aydıncık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Kırha Köyü halkından Merhum Ahmet AFACAN’ın eşi, Dursun AYDOĞAN, Vasviye ARSLAN, Dursun AFACAN, Remziye KOCABAŞ, Aydın KÜNER ve Turgut AFACAN’ın anneleri; İsmet AFACAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kırha Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye