Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sudan’da bir Türk Meleği !

Sudan’da bir Türk Meleği !
  1 Şubat 2019

  Op. Dr. Hikmet Ertan, Sudan’da bir Türk Meleği olarak anılıyor


         Bolu’da başarıyla hizmet veren ve 2016 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından “Yılın Doktoru” unvanıyla ödüllendirilen Op. Dr. Hikmet Ertan, Sudan’da bir Türk Meleği olarak anılıyor. 
         İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde görevli olan Opr. Dr. Hikmet Ertan, yaklaşık 4 ay önce Sudan Nyala’daki Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde görevlendirilmişti. Sudan’da da verdiği üstün hizmetleri ile kısa zamanda kendisini sevdiren Ertan, burada bir Türk Meleği olarak anılıyor.  
        Sudan halkı O’nu çok sevdi            
       Sudan halkı, kendilerine gece gündüz demeden cefakarca verdiği sağlık hizmetlerinden dolayı Hikmet Ertan’ı çok seviyor. Sudan Halkı’yla mükemmel bir kaynaşma yaşayan Ertan, Fakirlik ve yokluk içindeki bu insanlara sağlık hizmeti vermiş olmanın mutluluğunu ve hazzını yaşıyor. 
          Kara Afrika’nın yüreği bembeyaz insanları ise, Sağlık elçisi olarak Sudan’a giden Op. Dr. Hikmet Ertan’ı bir Türk Meleği olarak gördüklerini söyleyerek kendisini bir baba gibi kucaklıyorlar.   

         “Yılın Doktoru” unvanıyla ödüllendirilmişti

            İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde görevli olan Opr. Dr. Hikmet Ertan, 2016 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından “Yılın Doktoru” unvanıyla ödüllendirilmişti.
   

  • Aklin2 Şubat 2019 . 11:55

   Allah ilminizi artırsın Hocam. Saygılar
  • erol 1 Şubat 2019 . 15:03

   başarılarının devamını dilerim doktorumuza. umarım her başarılı insanımıza olduğu gibi Boludan kayıp gitmez..doktorluğuda karakteride 10 numara..Allah yolunu açık etsin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak