Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Oğuzhan'dan acı haber

Oğuzhan'dan acı haber
  28 Ocak 2019

  Pazar gününden beri her yerde aranan Oğuzhan Özdoğan isimli 15 yaşındaki çocuk, Bahçeköy'de bir su kuyusunda ölü olarak bulundu.

        Bolu merkeze bağlı Bahçeköy'de ailesiyle birlikte yaşayan 15 yaşındaki Oğuzhan Özdoğan, Pazar günü öğle saatlerinde evinden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmemiş, kendisinden haber alamayan ailesi durumu jandarmaya ve AFAD ekiplerine bildirmişti.

        Oğuzhan’ın yaşadığı köy çevresinde arama yapan ekipler, köye yakın bir bölgede bulunan su kuyusunda erkek cesedine ulaştı. Kuyudan çıkarılan cesedin kaybolan Oğuzhan Özdoğan’a ait olduğu tespit edildi. Çocuklarının öldüğü haberini alan acılı aile, olay yerinde sinir krizleri geçirdi.

           Oğuzhan'ı arakadaşları kazayla mı vurdu?    

           2 günden bu yana kayıp olan Oğuzhan Özdoğan'ın cesedine akşam saatlerinde ulaşılırken, gencin arkadaşı tarafından yanlışlıkla vurularak öldürüldüğü iddia edildi. Olayla ilgili Oğuzhan'ın iki arkadaşı gözaltına alındı. 

          İddiaya göre, Oğuzhan Özdoğan evde bulunan dedesine ait silahı alarak evden çıktı. 2 arkadaşıyla birlikte evlerinin 1 kilometre ilerisindeki boş araziıye giden Oğuzhan Özdoğan ve iki arkadaşı silahla oynamaya başladı. Çocuklardan biri silahla oynadığı sırada ateş alan silah Oğızhan Özdoğan'a isabet etti. Özdoğan olay yerinde hayatını kaybetti. 

        Olaydan sonra 2 çocuk kimseye birşey söyleyemedi. Cesedin çalılıkların arasında çamura bulanmış halde bulunmasının ardından çocuklardan biri ailesiyle jandarmaya gitti. Jandarma ekipleri olayla ilgili 2 genci gözaltına aldı. 

  • Vatandas28 Ocak 2019 . 21:58

   Silahla vurulup dereye atılmış.Allah rahmet eylesın

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak