Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (26 Ocak 2019)

Vefat edenler (26 Ocak 2019)
  26 Ocak 2019

          1- Hacıhalimler köyü halkından ; Sadık Bozkurt ve  Seher Erdinç'in annesi. Durmuş Erdinç'in kayinvalidesi; Hacı Ayşe Bozkurt Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Hacıhalimler Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

           2- Sazakiçi Bünüş Köyü halkından Nejla ATEŞ’in eşi, Sami, İsmet, Saliha ve Semiha’nın babaları, Tahsin ATEŞ’in abisi; Mahmut ATEŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Sazakiçi Bünüş Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Kıbrıscık ilçesi Köseler Köyü halkından Zeynel ve Kezban’ın oğlu, Ferdane ACAR’ın eşi, Satı BARLAS, Tayfun, Aydın ve Devrim ACAR’ın babaları, Hafize ve Gülsevim’in kayınpederi; Necati ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kıbrıscık ilçesi Köseler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          4- Salıbeyler Mahallesi halkından Merhum Cemil KESKİN’in eşi, Ahmet ve Ayhan ESKİN’in anneleri; Melahat ESKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Salıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye