Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (27 Ocak 2019)

Vefat edenler (27 Ocak 2019)
  27 Ocak 2019

        1- Karaçayır Mahallesi halkından, İsmail KİLİTÇİ’nin kardeşi, Safiye KİLİTÇİ’nin eşi, Fatma, Hatice ve Ahmet’in babaları, Orhan, İhsan, İrfan ve Turgut’un enişteleri, Türk Sağlık Sendikası şube başkanı Hakan KOCA ve Necla KİLİTÇİ’nin kayınpederi, Melih, Semih, Gürkan, İrem, Selinay, Meltem ve Sude’nin dedeleri, Çağ Nakliyat ortaklarından; İlhan KİLİTÇİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karaköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

         2- Arif ÖZCAN’ın eşi, İsmail ÖZCAN ve Melek CAN’ın anneleri, Merhum Ahmet GÜLEN’in kızı, Mehmet, Nebahat ve Hüseyin GÜLEN’in kardeşi; Melehat ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Saygılı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kuzören Emirler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

          3- Merhum Pamuk Kemal’in eşi, Saip ve Emin ÖZPEMBECİ’nin anneleri, Nermin ve Muammer ÖZPEMBECİ’nin kayınvalidesi, Gürcan ve Mertcan’ın babaanneleri; Yüksel ÖZPEMBECİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

          4- Yukarısoku Mahallesi halkından, Merhum Nuri YAŞAR’ın eşi, Nuri, Metin ve Kantar gıda sahibi Nurettin YAŞAR’ın anneleri; Cemile YAŞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Yukarısoku Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        5- Köprücüler Köyü halkından, Merhum Hasan ve Huriye YAMAN’ın oğlu, Erol YAMAN ve Fatma ASLAN’ın kardeşi, Hatice YAMAN’ın eşi, Büşra ve Beyza YAMAN’ın babaları, Sami, Saib ÇETİN ve Fatma YILMAZ’ın yeğeni; Bahattin YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Köprücüler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          6- Çakmaklar Mahallesi halkından, Hayriye KIR’ın eşi, İlhan KIR, Arzu PARLAKYILDIZ ve Genç Bilgisayar sahibi Erkan KIR’ın babaları, Ufuk PARLAKYILDIZ ve Yasemin KIR’ın kayınpederi; Ayhan KIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye