Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Narkotik Eğitim TIR'ı Bolu'da

Narkotik Eğitim TIR'ı Bolu'da
  19 Kasım 2018

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü tarafından dizayn edilen ...

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü tarafından dizayn edilen ve uyuşturucu kullanımının engellenmesi için hazırlanan "Narkotik Eğitim TIR'ı", Bolu'da öğrencilerin ve vatandaşların hizmetine sunuldu.

  İl Sağlık Müdürlüğü, Gençlik, Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında Kent Meydanı'nda stant açıldı. Açılan stantları Bolu Vali Yardımcısı Çağlayan Kaya ve daire müdürleri ziyaret etti.

  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri narkotik köpeği "Sezar" ile bir araçta uyuşturucu araması yaptı. Saklanan uyuşturucuyu kısa bir süre içerisinde bulan Sezar, izleyenlerden yoğun ilgi gördü.

  Daha sonra protokol, öğrencilerin ve vatandaşların hizmetine sunulan ve madde kullanımının biyolojik, psikolojik ve sosyal yönden zararlarının anlatıldığı 30 adet dokunmatik ekranın yer aldığı tırda incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.

  İki gün kent merkezinde kalacak olan Narkotik Eğitim TIR'ı, daha sonra da Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kampüsü'nde iki gün boyunca öğrencilere hizmet verecek.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak