Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 18 Mayıs Cuma)

Vefat edenler (Bugün 18 Mayıs Cuma)
  18 Mayıs 2018
  Vefat edenler (Bugün 18 Mayıs Cuma)

          Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Dörtdivan Yukarı Düğer Köyü halkından, Ali ve Adem GÜLTEKİN'in babaları, Sedat ve Seda GÜLTEKİN'in dedeleri, Zeliha GÜLTEKİN'in eşi; İbrahim GÜLTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Dörtdivan Yukarı Düğer Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Kıbrıscık İlçesi Çökeler Köyü halkından, Zeliha BAYSAL'ın eşi, Cengiz BAYSAL'ın babası, İlknur ve Yunus BAYSAL'ın dedeleri; Veli BAYSAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Kıbrıscık Çökeler Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Mudurnu İlçesi Yazılar Köyü halkından, İrfan, İsmail ve Eşref TEMEL'in kardeşi, Merhum İbrahim TEMEL ve Belkaraağaç Köyü Muhtarı Mustafa TEMEL'in amcası, Emekli İmam; Mehmet TEMEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu Yazılar Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Afşar Köyü halkından, Ali YERLİKAYA'nın eşi, İbrahim, Fahrettin YERLİKAYA ve Emine SARIKAYA'nın anneleri; Seher YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Afşar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         5- Mudurnu İlçesi halkından, Hüseyin SAHİLLİ ve Mürüvvet GÜDEN'in oğlu, Öznur ÇAKIR'ın kardeşi, Ahmet zeki ve Nisa SAHİLLİ'nin babaları; Özer SAHİLLİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Hamdibeyler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Bolu Belediyesi eski Başkanlarından Merhum Necip Varlık ve Merhume Makbule Varlık'ın oğlu, Merhum Hayrettin ve Merhume Münevver Yalçın'ın Damatları, Füsun Varlık'ın Eşi, Emre Varlık'ın Babası; Bülent VARLIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
           Cenazesi yarın (19 Mayıs Cumartesi günü) Ankara'da öğle ve cenaze namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedilecektir.  
   

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak