Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 13 Mayıs Pazar)

Vefat edenler (Bugün 13 Mayıs Pazar)
  13 Mayıs 2018
  Vefat edenler (Bugün 13 Mayıs Pazar)

           Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

           1- Kıbrıscık İlçesi Dokumacılar Köyü halkından Merhum Yaşar DALDAL'ın eşi, Hatice ERTEM ve Merhum Süleymen DALDAL'ın anneleri, Kamil ERTEM'in kayınvalidesi; Hatun DALDAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Beypazarı Bulgurdede Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

         2- Köroğlu Mahallesi halkından Merhum Muhammet TOPRAK'ın eşi, Merhum Necmettin TOPRAK, Nejla ASLAN ve Nuray KÜÇÜKBAL'ın anneleri, Günnur TOPRAK'ın kayınvalidesi, Yeliz OFLAZ ve Filiz ÇELİK'in babaanneleri, Cevdet TOPRAK'ın yengesi; Gülzade TOPRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  • Metin Çelik 15 Mayıs 2018 . 00:45

   Çocukluk Yıllarımızın en güzel zamanında sanki hiç yaşlanmayacak çevremizdeki büyüklerimiz hep yanımızda olacak zannederdik hiç te öyle olmadığını Yaşadıkça insan ne kadar üzülüyor Rahmetli Gülzade TOPRAK Benim çocukluğumun çok nadide insanlarındandı Annemin arkadaşı O ve diğer Yakın komşularımız bizim çok nadide olan büyüklerimizdi Mekanı CENNET olsun Sevdikleri ve Yakınlarına Allahtan Sabır dilerim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak