Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 10 Mayıs Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 10 Mayıs Perşembe)
  10 Mayıs 2018
  Vefat edenler (Bugün 10 Mayıs Perşembe)

           Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Kozlu köyü halkından Merhum Muzaffer ve Sabriye CEBECİ'nin oğlu, Sabahat CEBECİ'nin eşi, İlhan ve Nuran CEBECİ'nin babaları, Mustafa CEBECİ ve Aliye CANBAŞ'ın kardeşi; İbrahim CEBECİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün Kozlu Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Kıbrıscık İlçesi Dokumacılar Köyü halkından Firdevs AKSAY'ın eşi, Hasan, İsa AKSAY'ın babaları, Ulviye, Hatice AKSAY'ın kayınpederi, Hatice, Mehmet Ali, Rahşan, Ayşegül, Arif, Senur ve Hakan AKSAY'ın dedeleri, Hacı Uncu; Arif AKSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Çıkınlar Mahallesi Balcı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Korucuk Köyü halkından Merhume Rabia AKYAZI'nın eşi, Cezmi, Fehmi AKYAZI ve Fehmiye YALÇIN'ın babaları, Eski Köy Muhtarı; Mehmet AKYAZI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Hacınakkaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Dörtdivan İlçesi Çalköy'ü halkından Havse BAĞCI'nın eşi, Recep, Mukadder BAĞCI ve Selma YILDIRIM'ın babaları; Sabri BAĞCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Dörtdivan Çalköy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         5- Doğancı Köyü halkından İhsan HALICIOĞLU'nun eşi, Müşerref ÖZKAN ve Hayrettin HALICIOĞLU'nun anneleri, Hüseyin Özkan ve Rabia HALICIOĞLU'nun  kayınvalidesi; Sakine HALICIOĞLU Hak'kın rahhmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Doğancı Köyü Aşağı Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Doğancı Köyü Aşağı Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

           6- Yukarı Çarşı esnaflarından Ayakkacı Merhum Rafet AKÇAN ve Müşerref AKÇAN'nın oğlu, Merhum Talat ÖZTÜRK, Fatma ÖZTÜRK'ün damadı, Sinan AKÇAN'ın abisi, Hatice KANLICALIOĞLU'nun kardeşi, Nurhan AKÇAN'ın eşi, Seda, Ayşegül ve Onur AKÇAN'ın babası; Zihni AKÇAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

            Cenazesi bugün Çıkınlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze  namazı sonrası Çıkınlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

          7- Pazarköy halkından ve Pazarköy Belediyesi eski  Başkanlarından Mehmet Ali Tuncer'in Eşi; Cevahir TUNCER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

            Cenazesi bugün Pazarköy'de kılınacak öğle cenaze namazından sonra Pazarköy Mezarlığı'na defnedilecektir. 

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  • Çetin Uğur10 Mayıs 2018 . 21:41

   Zihni Akçan abi dükkan komşumuzdu,allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun inşallah,ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim.Çetin Uğur - BODRUM

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak