Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Bolu'da POP Müzik Konseri

Bolu'da POP Müzik Konseri
  13 Nisan 2018
  Bolu'da POP Müzik Konseri

        Bolu'da POP Müzik Konseri
          Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Bol'da bir ilki gerçekleştirdi. Şef Özge Erk yönetiminde 19 gençten oluşan topluluk Bolululara unutamayacakları bir müzik şöleni yaşattılar.

          Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konser salonunda yapılan POP Müziği Konserinde, 28 parçayı seslendirdiler. Birbirinden güzel eserlere yorumları ile renk katan genç sanatçılar seyircinin de katılımıyla unutulmaz bir geceye imza attılar.

          Yaklaşık 4 aydır konsere hazırlandıklarını söyleyen Şef Özge Erk, Bolu halkına, konser çalışmalarını yürüttükleri Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Yöneticisi Tahsin Arslan'a, sunumu hazırlayan ve sunan Ayşin Akgöz'e ve öğrencilerine teşekkür ederek emeklerinin karşılığını seyirciden alkış olarak aldıklarını belirtti. Konserlerine 7 Mayıs tarihinde Bolu Kent Meydanında devam edeceklerini öğrendiğimiz Bolu Belediyesi POP Müziği Topluluğunun başarılarının devamını dileriz.

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon