Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 23 Mart Cuma)

Vefat edenler (Bugün 23 Mart Cuma)
  23 Mart 2018
  Vefat edenler (Bugün 23 Mart Cuma)Vefat edenler (Bugün 23 Mart Cuma)

     Nasip Emlak  

  Hayırlı alışverişlere imza atar !
  Nasibinizi doğru yerde arayınız ! 
  Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
  Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- Sağlık Mahalllesi halkından, Cavide TURGUT'un eşi Ersin TURGUT, Yeliz ÖZTÜRK, Filiz ÇINAR ve Sevinç TÜYMEN'in babası, Yüksel, Veysel ve Davut BAGATIR'ın abisi; Hacı Arif TURGUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu Cami'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Merhum Hafız Salih OĞUZ ve Merhume Fatma OĞUZ'un kızı Merhum Mehmet ÇİZMECİOĞLU'nun eşi Nebahat POÇACI ve Hatice OĞUZ'un ablası, Afet YÜCETÜRK, Atifet EVREN ve Zeynep ÇİZMECİOĞLU'nun annesi, Şener YÜCETÜRK ve Nuri EVREN'in kayınvalidesi, Ahmet, Betül, Haki, Tuğba, Cüneyt, Serbülent YÜCETÜRK ve Emre EVREN'in Anneannesi; İffet Seyyare ÇİZMECİOĞU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Siteler Cami'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

          3- İstanbul Bolulular Derneği eski Başkanı, Merhume Seher ve Merhum Abdullah Karageyik'in oğlu, Metin, Tekin ve Sadettin Karageyik'in kardeşi, Av. Özge Ayöz ve Atacan Karageyik'in Babaları, Burak Ayöz'ün Kayınpederi,  Alp ve Aylin Ayöz'ün dedeleri, Memnune Karageyik'in Eşi, İstanbul Barosu Avukatlarından; Ö. Çetin KRAGEYİK(70) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

              Cenazesi yarın (24 Mart Cumartesi) Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedilecektir.   

             Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak