Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 11 Ocak Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 11 Ocak Perşembe)
  11 Ocak 2018

     Nasip Emlak 
         Hayırlı alışverişlere imza atar !
             Satılık & Kiralık
       Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
           Güvenli alışveriş içinNasip Emlak
         Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79       

          1- İhsaniye Mahallesi sakinlerinden, Merhum İbrahim KUBİLAY'ın eşi, Behzat ve Merhum Şirzat KUBİLAY'ın anneleri, Asiye ve Fatma KUBİLAY'ın kayınvalidesi, Burak, Murat, Oğuzalp, Baturalp, Gül ve Miray'ın babaanneleri; Semiha KUBİLAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

          2- Merhum Tornacı Nazif MUTLUER'in eşi, Nur ORHAN, Necla ERSÖNMEZ, Merhum Necdet MUTLUER'in anneleri, Hakan MUTLUER ve Hilal ÜLKÜMEN'in babaanneleri; Emine MUTLUER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün İzmir'de öğle ve cenaze namazından sonra İzmir zeytin alanında defnedilecektir.

         3- Düzce İli Yığılca İlçesi Kocaoğlu Köyü halkından, Bolu Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Muhsin, Tahsin ve Meral KARAGÜZEL'in babaları, Döndü KARAGÜZEL'in eşi, emekli öğretmen; Mustafa KARAGÜZEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce ili Yığılca İlçesi Kocaoğlu Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

   

           Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak