Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Hangi Gazetecilerin Günü !

Hangi Gazetecilerin Günü !
  10 Ocak 2018

   

           Hangi Gazetecilerin Günü !

     1985 yılından bu yana gazetecilik yapıyorum. 1992 yılından bu yana da BolununSesi Gazetesi'nin 26 yıldır değişmeyen tek sahibi olarak bu rekoru elinde bulunduran bir gazeteciyim.
           Son 15 yıldan bu yana yaşadığım zulmü, 33 yıllık gazetecilik hayatımda hiçbir zaman yaşamadım.
            Gazeteme reklam veren firmaların tehdit edilmesinden tutun da, evimin elektriğimin suyunun kesilmesi, işyerlerimin mühürlenmesine kadar her türlü pisliğe göğüs germek zorunda kaldım. Bütün bu zulümleri yaşarken gazeteci olduğumu unutanlar, görmezden, bilmezden duymazdan gelenler, bugün “Gazeteciler Günü” diye 15 yıldan bu yana "GÜN YÜZÜ GÖRMEMİŞ" olan şahsıma kutlama mesajı yağdırmışlar. 
         Hangi gazetecilerin (!) gününü kutluyorlarsa kutlasınlar beni ilgilendirmiyor. 33 yıllık bir gazeteci olarak, şahsıma gönderilen kutlamaların hepsini gönderenlere gerisin geriye iade ediyorum. Ben yine öğrendiğim ve bildiğim şekilde gazeteciliğimi yapmaya, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğim.  

                                                    Kamuran Alagözoğlu          
   

  • emar11 Ocak 2018 . 14:04

   Gazeteciler gününü kutlamıyorum Kamuran bey..
  • Mustafa11 Ocak 2018 . 09:24

   Başarılar ve nice yıllara Kamuran bey. Maalesef  artık günümüzde taraflı habercilik yapmayan gazeteci kalmadı veya parmakla gösterilir duruma düştünüz. En azından inancınız ve ilkeleriniz doğrultusunda göreve ve yaşamaya devam.
   Mevlam görelim neyler,
   Neylerse güzel eyler
  • Yılmaz Yücel10 Ocak 2018 . 11:42

   BAŞARILARIN Devamını diler.Bireysel Olarak Gazetecilik GÜNÜNÜ KUTLAR Gözlerinden öperim..
  • Dursun YILMAZ10 Ocak 2018 . 11:34

   Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilenler yüzünden ülkenin kamburu çıktı.Bu kambur yüzünden ülke dimdik ayakta duramıyor. Dimdik  durmaya çalışanları da çimdikliyorlar.
  • Asım ŞAİR10 Ocak 2018 . 11:05

   Bütün engelleri ve engellemeleri geçerek, kendi çabanla-gayretinle dim-dik ayakta tuttuğun, yalakasız- riyakarsız gerçek gazeteciliğini kutluyorum.. Her gün İlk okuduğum gazete olman devam edecektir.. Başarılar diliyorum kardeşim..      
  • Osmanlı Ahvadı10 Ocak 2018 . 09:08

   Çizgiyi bozmadın dahada bozmazsın, YALAKA YALAYICI RANTCI çıkar menfaatçi gazeteciler gibi olmadın. Olanların halleride belli, bi adım ilerleyemiyolar, kılıktan kılığa girmeler, iş adamı modları! Hepsi kofti!
   Allah başarılarını ve meslek aşkını daim etsin. Yaptığı işi layıkıyla Allah rızası için yapanlardan olmayı daim etsin. Üç günlük emanetçi olduğumuz dünyada Rızk için kula mihnet etmeyenlerdensin!
   BİREYSEL OLARAK GAZETECİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak