Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Açığa alınan eski Rektör geri dönecek mi?

Açığa alınan eski Rektör geri dönecek mi?
  4 Ocak 2018

       Açığa alınan eski Rektör geri dönecek mi?
         Abant İzzet Baysal Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun'un Abant İzzet Baysal Üniversitesi FETÖ/PDY yapılanması davasında yargılanırken YÖK tarafından üniversitedeki görevinden açığa alındığı ve halen açıkta tutulduğu öğrenildi. 
        Alınan bilgiye göre Coşkun'un, 22 Aralık'ta görülen ve beraat ettiği duruşmadan 2 gün önce YÖK tarafından açığa alındığı ve halen açıkta olduğu belirtildi. 22 Aralık'ta ki duruşmada beraat eden Hayri Coşkun'un YÖK tarafından görevine geri iade edilmesi bekleniyor.  
   

  • polat dinçsoy5 Ocak 2018 . 19:48

   Adil bir yargılama sonucu Yüksek Mahkeme Sayın rektöre beraat kararı verdi. Fetönün olmadığı bir kurum var mıydı? Bolu adliyesinin halini 16 temmuz sabahı gördük.17 hakim ve savcı tutuklandı.Avukatlar cabası. Ay da falanmı yaşıyorsunuz.
  • Üniper5 Ocak 2018 . 08:46

   Şimdiye kadar görevde kalması hataydı, Fetöden yargılanıp meslekten atılmayan üniversitede bahar ve kendisi dışında hiç kimse yok. Neden? Türk ceza kanununa göre beraat etmeniz yetmiyor, yükseköğretim mevzuatına göre fetöden meslekten atılmanız gerekiyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak