Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Karacasu doğalgaza kavuşuyor

Karacasu doğalgaza kavuşuyor
  28 Kasım 2017
  Karacasu doğalgaza kavuşuyor

         Karacasu doğalgaza kavuşuyor

          Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun açıkladı “Karacasu'da doğalgaz ana hat döşeme çalışmaları başladı.”

         Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Karacasu'da doğalgaz ana hat döşeme çalışmaları başladı. Doğalgazın kullanıma geçişiyle yaşam konforu artacak. Karacasu Beldemizde yaşayan vatandaşlarımıza bu hizmetin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

        “KARACASU HAK ETTİĞİ HİZMETLERE SAHİP OLUYOR”

         Milletvekili Ercoşkun, şöyle konuştu: “Karacasu hak ettiği hizmetleri bir bir almaya devam ediyor. Doğalgaz hizmetlerimizden sadece biriydi. Diğer taraftan hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Beldemizde turizm açısından da yapımı gerçekleşecek olan büyük otellerin temelleri bir bir atılmaya başlandı. Doğalgazın dağıtım çalışmaları sonrası üst yapı da gerekli adımları hep birlikte atacağız. Bu başarı ekip çalışmasıyla ortaya kondu. Bu ekip çalışmasına katkı veren, başta belde teşkilatımız olmak üzere, belediye başkanlığımıza, belediye meclisi üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize, Başbakanlığımıza ve Cumhurbaşkanlığımıza teşekkür ediyoruz. Karacasu'ya bu hizmetimiz hayırlı ve uğurlu olsun. Bu çalışmalarımızla birlikte, başka doğalgaz yatırımlarımız da Dörtdivan ve Yeniçağa ilçelerimizde devam etmekte. Bu sayede bölgemizin önemli bir ihtiyacını da karşılamış olacağız.”

         “KARACASULU VATANDAŞLARIMIZ 2018 YILININ İLK AYLARINDA İTİBAREN DOĞALGAZ KULLANMAYA BAŞLAYACAK.”

          Doğalgaz çalışmalarının ayrıntıları hakkında bilgilendirmede bulunan Ercoşkun, şöyle konuştu: “Ana hat döşeme çalışmalarında kullanılacak çelik borular beldemizde döşenmeye başladı. Çalışmalar akabinde ev bağlantıları gerçekleştirilecek. Allah'ın izniyle 2018 yılının ilk aylarında beldemizde doğalgaz kullanımına geçmeyi hedefliyoruz.”

   

  • AHMET5 Aralık 2017 . 18:55

   Bir varmış bir yokmuş Ankara İstanbul arasında tabiatın kalbi olarak tanıtılan bir şehir ve o şehrinde sıcak suları ve gölleri ile ünlü bir beldesi varmış. Çevrede hatta çok yakınlarında özel işletmelerde doğalgaz olmasına rağmen bu beldenin halkına doğalgaz verilmemiş. Çünkü o belde muhalefet partisinden belediye başkanı seçmiş ve bunu hak etmiş. Yıllar yılları kovalamış ve bir bilge demiş ki halk bizi seçmediyse başkan bizi seçsin ve o beldede bizim partimiz tarafından yönetilsin. Ve gerekli işlemlerin ardından muhalif Başkan bir sabah uyandığında bir bakmış ki kendisini iktidar partisinde buluvermiş. Epey zaman sonra bir vekil “KARACASULU VATANDAŞLARIMIZ 2018 YILININ İLK AYLARINDAN İTİBAREN DOĞALGAZ KULLANMAYA BAŞLAYACAK demiş. masal bit
  • Bitik Esnaf30 Kasım 2017 . 12:45

   Bu zamana kadar ne yaptınız sn.Vekil ?
   Önce evini(Bolu) düzeceksin.
   Sonra yurtdışını gezeceksin...
   Yıl olmuş 2018, İstanbul ve Ankara'nın ortasında duran Bolu'nun Karacasu ilçesinde doğalgaz yok. Peeeh.
  • Ali30 Kasım 2017 . 11:42

   Karacasu da belediye başkanlığı seçimi olmayacak,vekillik içinde Bolu dan aday gösterilileceğini zannetmiyorum sayın vekilin.
  • Cafer ERSÖZ30 Kasım 2017 . 07:43

   Yurt dışından  dolarla tezek ve saman alan bir ülkenin milletvekilinin vatandaşlarına yaklaşan seçim yatırımı için sanki çocukların ellerine  verilmiş bir elma şekerinden farkı olmayan davranıştır .
  • gerçek29 Kasım 2017 . 20:23

   erol isimli arkadaş soyadınnı neden gizledin.EROL ÖZAK.aynı kaptan yemek yiyorsunuz.paslaşarak iş yapıyorsunuz ve adını gizliyorsun.ayıp ayıp.yaptıkların yarın birgün karşına çıkacak.ikinizinde.
  • Halis29 Kasım 2017 . 17:03

   Karacasu zaten Bolu ya bağlantı bu yeni değil belediye başkanı kimin arabasına biniyor
  • TARIK ABACI29 Kasım 2017 . 09:33

   ana hat borularının abant izzet baysal fizik tedavinin belediye fidanlığının doğalgaz borularının geçtiği ılıcakınık ve civar köyleride unutmazssanız seviniriz köyümüzde bulunan evlerin hepsi genel olarak dış cephesi yapılmış şuan kat kaloriferi kullanmakadır bizde bu memleketin fertleri olarak hizmetlerden bizimde hakkımız vardır işallah
  • Mesut Çelik29 Kasım 2017 . 08:57

   Karacasu mahalle oluyor,bunuda açıklasın sayın vekil.2018 mart a kadar çıkacak olan Bütünşehir yasasını bir açıklasın. Zamanında belediye kapanacağı zaman zıplayanların,o zaman olmadık iftiralar atıp kendi reklamını yaparak gündeme gelen insanların şimdiki tutumunu merak ediyorum.
  • Erol28 Kasım 2017 . 23:56

   Uzun yıllar  hayatında yer eden ve güzel anılar bırakan beldene hizmetin gitmesi kadar güzel bir şey yoktur. Eline yüreğine sağlık arkadaşım

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon