Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Önlemler üst seviyeye çıkarıldı

Önlemler üst seviyeye çıkarıldı
  17 Aralık 2016
  Önlemler üst seviyeye çıkarıldı

         Kayseri'de 1. Komando Tugay Komutanlığı'na bağlı komandoları taşıyan servis otobüsüne bomba yüklü araçla yapılan terör saldırısında 13 askerimizin şehit olması ve 55 askerimizin yaralanması sonrasında Bolu'da güvenlik önlemleri üst seviyeye çıkartıldı. Bolu Valisi Aydın Baruş başkanlığında güvenlik zirvesi toplandı.

       PKK terör örgütüyle yıllardır mücadele eden Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı'na bağlı er ve erbaşları taşıyan otobüse yapılan bombalı saldırı sonrasında Bolu'da güvenlik tedbirleri arttırıldı. D-100 karayolunda bulunan Bolu 2. Komando Tugayı çevresinde, Bolu Valiliği ve önemli devlet dairelerinde önlemler üst seviyeye çıkartıldı.

        GÜVENLİK ZİRVESİ TOPLANDI

        Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel, İl jandarma Komutanlığı ve Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı yetkililerini acil toplantıya çağırdı. Bolu Valiliğinde düzenlenen ve 2 saat süren toplantıda alınacak önemlerle ilgili detayların konuşulduğu ifade edildi. 

  • Dursun YILMAZ19 Aralık 2016 . 00:39

     Yıl 1970-1980 yılları arası sağ-sol davaları yüzünden pisi pisine ölümler,yıl 1984-2016 yılları arası yine terör damgalı pisi pisine ölümler.Terör;Devletleri yönetenlerin silah,kan ve ölüm ile kendi kendilerine hiç sıçratmadan oynadıkları ego tatmin oyunudur.Zaten kendilerine sıçradığı zaman egoları tatmin oluyor ve terör kendiliğinden son buluyor.
  • ALİ18 Aralık 2016 . 20:34

   Valilik ile nizamiye arasına bir araç park ediyor.Haber veriliyor polis gelip bakmıyor bu araçta ne var ne yok diye.Ama oraya yakıt ikmali yapan tankere çakıyor cezayı.
  • Cakir18 Aralık 2016 . 02:09

   Tesadüfen yaşıyan insan yorumum sana
   ''sulu katillerin alçakların elini kolunu salaya sallaya piyasada dolandığı'' Cümlen suç teşkil ediyor ve ihbar niteliği taşıyor kimden bahsettiğini açıkla ve saçma muhalif sözlerini bir kenera bırak.
   Unutma ki Hiç Bir zaman güçlü TÜRK ve Türkiye istemiyorlar.
  • Tesadüfen yaşıyoruz17 Aralık 2016 . 21:05

   Bolu F Tipi cezaevi'nin çatısında bulunan, 'Komutan F.E. Adli İmam' imzalı, 'Öncelikle Mehdi hazretleri ve Allah yar ve yardımcımız olsun." yazılı çakma aptal ancak zombi ve türevlerinin inananacağı gerşzekalı ahmak sahte mektupları araştıracağınıza, bunları haber yapacağınıza, terör örgütleriyle ilgilenin! Tesadüfen yaşıyoruz memlekette. Şanseseri hayattayız. Suçsuz insanların hapse tıkıldığı, sulu katillerin alçakların elini kolunu salaya sallaya piyasada dolandığı bu toplumda nasıl rahat ederim? Bu zihniyet oldukça güvende hissetmiyorum kardeşim kendimi. Yazıklar olsun bizi korku içinde yaşamaya zorlayanlara!!! Yazıkları olsun müfterilere.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak