Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bugünkü FETÖ bilançosu; 33 gözaltı

Bugünkü FETÖ bilançosu; 33 gözaltı
  22 Eylül 2016
  Bugünkü FETÖ bilançosu; 33 gözaltı

       Bolu'da sabah saatlerin de başlayan FETÖ operasyonunda toplam 33 kişinin gözaltına alındığı ve 50 noktada arama gerçekleştiği ifade edildi. Gözaltına alınan şahısların bazılarının cep telefonlarında By Lock programının çıktığı belirtildi.

       İlimizde sabah saatlerin de başlayan FETÖ operasyonunda gözaltına alınanlarının sayısı 33'e yükseldi. Sabah saatlerinde başlayan operasyonlarda  50 noktada arama gerçekleştirilirken 33 kişi gözaltına alındı.

        Fethullahçı Terör Örgütü'ne yönelik düzenlenen operasyonlarda Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla başlayan operasyonlarda polisin 50 yerde arama yaparak, 7 iş adamı, 1 avukat, 2 doktor, 2 akademisyen, 3 öğretmen, 2 esnaf ve 16 kamu çalışanı olmak üzere  33 kişi gözaltına alındı.   Operasyonda çok sayıda kişinin cep telefonundan örgütün haberleşmek için kullandığı By Lock programının çıktığı ve bazı adreslerden yüklü miktarda para bulunduğu belirtildi.

  • yılmaz23 Eylül 2016 . 21:43

   By Lock cular boşuna saklanmayın, kayıtlarınız devlette var. Devletin polisini savcını uğraştırmayın, çıkın ortayada erkeklik izde kalsın

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak