Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Karsu'dan Tarihi Davet

Karsu'dan Tarihi Davet
  19 Haziran 2016
  Karsu'dan Tarihi Davet

        CHP Bolu il başkanı Kazım Karsu Bolu'da yaşayan her kesimden vatandaşı Pazartesi günü saat 12,30'da Milli Eğitim Müdürlüğü'nün önünde yapılacak olan protesto eylemine davet etti. Bu tür organizasyonlarda davet hakkının il yönetim kurulunda olduğunu hatırlatan Karsu; "Bu yetki, bir başka kurum, özellikle de unvan ne olursa olsun kişi ya da kişiler tarafından kullanılamaz. O yüzden yetki gaspını reddediyoruz" dedi.
         10 .Yıl marşıyla ilgili görüşleri yüzünden tepkilerin odağı haline gelen Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Pazartesi günü saat 12.30'da protesto edilecek. Konu ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınlayan CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu; "Eylem ve Protesto gibi etkinliklerde yetkili kurum, yerelde yalnızca il yönetim kuruludur. Bu yetki, bir başka kurum, özellikle de unvan ne olursa olsun kişi ya da kişiler tarafından kullanılamaz. Yetki gaspını reddediyoruz. Duyarlı olan herkesi rahatsız eden il milli eğitim müdürünün densiz davranışını şiddetle ve esefle bir kez daha kınıyorum. Tüm vatandaşlarımızı ve partililerimizi Pazartesi günü saat 12.30'da İl Milli Eğitim müdürlüğü önündeki eyleme davet ediyorum" dedi.

  • İlhami candemir20 Haziran 2016 . 10:20

   Kııbrısçık,Mengen veya Göynük ve.vs.ilçe yönetimleri o ilçede herhangi bir konuda etkinlik yapamayacak mıdır,ben yıllarca o partide il ve ilçe yönetimlerinde bulundum,sayın Karsu'nun bu çıkışının nedenini anlayamadım.Bu yönetim anlayışına yazıklar olsun.
  • Nuran Şişek19 Haziran 2016 . 22:48

   Yarın hep beraber saat 12:30'da Milli Eğitim Müdürlüğü önünde olacağız.
  • bolulu19 Haziran 2016 . 21:39

   VEKİL Abantta işletmeye başlattığı OTEL den sonra Belediye Başkanı hakkında tek söz etmemiş/edememiştir. Tamamen duygusal yaklaşım içindedir. Şimdi hazır bu olay olmuşken BASKIN çıkıp yerelde bu olayı show yapmaya çevirmiş ve yetki gaspı yapmıştır. Yapılacak bir açıklama, eylem yapılacaksa bu parti içinde görüşülür karar alınır ve kamuoyuna İL YÖNETİMİ kararı ile duyurulur.Kimileri anlayamamış anlamak istememişler. Selden kütük kapma zamanı değildir. Laik Türkiye Cumhuriyeti tehlike içindedir. Yerel seçimde Belediye Başkanı adayı olabilmek adına BEYHUDE çabalamalar içine girmiştir VEKİL. İl Yönetimini de düşürebilirsin fakat CHP yi sana teslim etmeyeceğiz. Tıpkı Bolu Eğitiminin bu meczup kişiye bırakmayacağımız gibi

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak