BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Beşiktaş Gerede'ye yerleşiyor

Beşiktaş Gerede'ye yerleşiyor
  25 Şubat 2016
  Beşiktaş Gerede'ye yerleşiyor

        Gerede'de tesis yapmak için çalışmalara başlayan Beşiktaş, Gerede Belediyesi'ne ait olan Esentepe Oteli de kiralayarak Gerede'ye adeta üs kurmuş oldu.

        Bugüne kadar yeterince iyi işletilemeyen Gerede Esentepe Otel'i Gerede Belediyesi ihaleye çıkardı. Bugün yapılan ihaleye sadece Beşiktaş Kulübü katıldı.

        İhale sonucunda Esentepe otel'in işletme hakkını Beşiktaş aldı. Beşiktaş kulübü sözleşme gereği otel baştan sona yenileyecek. Spor tesislerinden sonra Esentepe Oteli'de alan Beşiktaş, Gerede'yi adeta Kartal üssü haline getiriyor. 

  • Agar17 Mayıs 2017 . 11:19

   Eyyy yorumcular! Habere yapılan yorumlar şahane. Neden ilgili mercilere başvurup hani yatırım nerede diye sormuyorsunuz?
   Anca şakşak. Bir buçuk yıl oldu Otel'den hala tık yok!
  • GEREDELİ26 Şubat 2016 . 12:28

   Tebrikler ederim Geredem memleketimiz için çok iyi bir gelişme..Herkes herşeyin farkındadır Gerede de inşallah daha da iyi olcak Geredemiz.
   Duyduğuma göre nekadar doğru nekadar yalnış ama galatasaray gerede den yer bakıyormu.
  • Mehmet Can DUYARLI26 Şubat 2016 . 11:17

   Yahu Fenerbahce Başkanının hazırlık maçında Boluspor Başkanı Mehmet İNCEAYAN'ın elini dahi sıkmadığını unutmayalım.Adamlara yeni bir tesis yapmıyor mevcut tesisi kullanacaklar yani yeni bir yatırım yok.Yapacakları tadilat ve tamirat zaten sözleşme sonunda yine eskimiş olacak.Bu kadar Bolu'nun imkanlarının bedava başkasına sunan başka bir il yoktur sanırım.
  • bera26 Şubat 2016 . 09:32

   Bolu'nun Turizmi adına önemli bir adım. Gerede Belediyesi, Kaymakamlığı, İlçe Özel İdaresi ve katkısı olan tüm kişilere teşekkürler.
  • ahmet26 Şubat 2016 . 06:20

   Besiktas gibi bir kulüp Gerede`ye gelmis, bu Bolu ve Gerede icin büyük bir sanstir. Geredeliler belki bunun farkinda degillerdir ama Türkiye`nin en büyük kulübünün ismi Bolu ile anilacak bu güzel bir gelisme.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak