Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler

Vefat edenler
  16 Şubat 2016
  Vefat edenler

  Aradığınız emlak Metin Emlak'ta yoksa, öyle bir yer yok demektir !

  1-Karaçayır Mah. Vatan Sitesi 3+1 güney cepheli 750 TL kira getirisi var.145.000 TL

  2-30.000 kapasiteli tavuk kümesi faal durumda 645.000 TL

  3-Borazanlar'da 32 dairelik kat karşılığı arsa bulunmaktadır.

  4-Kültür Mah.güney,doğu,batı,cepheli 20 dairelik 3+1 yapılabilir 1135 m2 arsa 1.000.00 TL

  5 - Kasaplar- Sandallar E-5 Cepheli 4750 m2 ticari arazi 1.150.000 TL

       1- Seben İlçesi Kızık Köyü halkından Hatice Bilgin'in eşi, Safure ve Burhan Bilgin'in babası, Bolu Belediyesinden Emekli; Mustafa BİLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Seben İlçesi Kızık Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından  sonra Kızık Yaylası Mezarlığı'na defnedilecektir.

      Saat 13:30 da Aktaş Mahallesi Bp benzinlik yanından araç kaldırılacaktır.

      2- Tepecik Mahallesi halkından Emekli Öğretmen Adem Cazoğlu'nun eşi, Zuhal Lüleci ve Sakarya Ortaokulu Öğretmeni Ayşe Cazoğlu'nun annesi, Doktor Cüneyt Lüleci'nin kayınvalidesi Orhan ve Ayhan Kocaçavuş'un kardeşi; İlhan CAZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Akşamsettin Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Seyit Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi Çevreli Köyü halkından Seher Beyhan'ın eşi, İlhan, Necmi, Durhan ve Recai Beyhan'ın babası; Muhsin BEYHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Taşkesti Beldesi Çevreli Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      4- Seben İlçesi Dereboyu Köyü sakinlerinden Vahide İnci'nin eşi, Bedriye ev Mustafa İnci'nin oğlu, Hasan, Sezai ve Nazmiye İnci'nin kardeşi Çiğdem ve Cihan İnci'nin babası, Murat Yerlikaya'nın Kayınçısı, Ahmet Köksal'ın damadı; Hüseyin İNCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Mahallesi Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      5- Gerede İlçesi Göynükören Köyü halkından Merhum Emekli İmam Kemalettin, İsmail ve Salih Sayılır'ın annesi; Durkadın SAYILIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Gerede Göynükören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      6- Seben İlçesi Dedeler Köyü halkından Hasan Dilbaz'ın eşi, Mustafa, Nurullah Dilbaz ve Nuriye Karadeniz'in annesi, Kadir Karadeniz'in kayınvalidesi; Raşide DİLBAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün Seben İlçesi Dedeler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seben Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon