Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Başarılı Müdür Erhan Çavuş

Başarılı Müdür Erhan Çavuş
  5 Şubat 2016
  Başarılı Müdür Erhan Çavuş

         Bolu Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş göreve geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalarla takdir kazanmaya devam ediyor.
         Çavuş'la birlikte, Gerede Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü yeni hizmet binasının yer tahsisi ve inşaatının yapımı, Mudurnu Hükümet Konağında Mudurnu Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünün hizmete açılması ve son olarak Göynük İlçesi Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünü hizmete açıldı.  
         Göynük hizmet binası da tamam Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından açılmasına karar verilen Göynük Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü İl Müdürü Erhan Çavuş'un gayretleri ile 08.02.2016 tarih itibarı ile Göynüklü hemşerilerimize hizmet vermeye başlayacak. 01 Şubat 2016 Tarihinde Emel Yılmaz'ın Merkez Müdürü olarak göreve başlamasının ardından İl Müdürlüğü olarak Göynük Ziraat Odası Başkanlığı hizmet binasının 2 katında ayrılan hizmet binasında gereken tefrişat ve donanım işlemleri tamamlandı.

  • MAHMUT AYTAÇ ÖZER6 Şubat 2016 . 16:34

   müdürümüz istişareye önem veren halkın işıni kolaylaştıran  çalışkan ..sıcak bir insan iyki varsınız müdür bey....
  • Kamil5 Şubat 2016 . 14:42

   İlçelere hizmet binası açılması güzel amma hizmet kelimesinin içerisini doldurmak lazım "Biz yapamıyoruz Bolu'ya gidin" sözü çok kullanılmamalı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak