Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Ali Ercoşkun'dan BTSO'ya tebrik

Ali Ercoşkun'dan BTSO'ya tebrik
  24 Haziran 2013
  Ali Ercoşkun'dan BTSO'ya tebrik

       AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası "BTSO" Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Türker Ateş'i ve yeni meclis başkanlığına seçilen Gökhan Yaman'ı ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.
       
       Ercoşkun Oda seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamada; "Bolu Ticaret ve Sanayi Odası "BTSO" Bolumuz'da toplumun refah ve huzura kavuşması başta olmak üzere ekonomik kalkınma noktasında önemli çabaların olduğunu vurguladı. Bu vesileyle önceki Başkan Emin Semercioğlu'nun şahsında önceki yönetim kurulunu da vermiş oldukları emek ve çalışmalarından ötürü kutladı.
       Türkiye'nin hassas bir süreçten geçtiği, barış, refah ve huzur umudunun her geçen gün arttığı, herkesin sorumluluk alma çabası içerisinde olduğu böylesi bir süreçte Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nın çok daha aktif ve önemli çalışmalar içerisinde olacağına inancının tam olduğunu belirtti.
       AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun konuşmasının devamında yeni yönetimle hep irtibat halinde olacağını ve çalışmalarını desteklemeye devam edeceğini söyledi.

  • necmettin açıkalın25 Haziran 2013 . 11:27

   BİR DE ŞU DOĞALGAZ İŞİNİ DESTEK VERSENİZ ? HANİ SÖZ VERMİŞTİNİZ YA !

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak