Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Maç ortadaydı, bizde kazanabilirdik

Maç ortadaydı, bizde kazanabilirdik
  11 Kasım 2012
  Maç ortadaydı, bizde kazanabilirdik
       Boluspor, deplasmanda Karşıyaka'ya 1-0 mağlup olmasının ardından camiada teknik direktör Serhat Güller'in istifası istenirken, Başkan Abdullah Abat; "Maçın hakkı beraberlikti. Talihsiz bir golle yenildik. Biz de kazanabilirdik. Yolumuza devam ediyoruz" dedi.  
       Boluspor Başkanı Abdullah Abat, teknik heyet Pazartesi günü raporunu yönetime vereceğini ve kimseden farklı bir şey beklemediklerini söyledi. Abat, Karşıyaka maçıyla ilgili olarak ise şunlara değindi:
  "Maç ortadaydı. Ezilerek yenilmedik. Dengede bir oyun oldu. Baktığınızda ezilerek yenilme de yok. Kısır maçta talihsiz bir gol yedik. Hiç pozisyona girememek beni üzdü."
        Abat, "Teknik heyet ve futbolculardan nasıl bir rapor bekliyorsunuz?" sorusuna ise, "Atmosferden dolayı şuan kimseye hesap sormanın zamanı değil. Pazartesi günü yönetim kurulu toplantısı var. Zaten raporlar oraya gelir. Kimseden aksi bir rapor beklentimiz yok. Maçın hakkı beraberlikti. Talihsiz bir golle yenildik. Biz de kazanabilirdik. Yolumuza devam ediyoruz" cevabını verdi.
  • Cankaptan12 Kasım 2012 . 16:13

   Bu Kaleci,Defansla ve Hatalı Kadro Çıkarmakla  daha çok maç kaybederiz biz. 2 Adet Süper Siyahi futbolcu Almışlar Bu rağmen Hocanın İnadı yüzünden ilk onbirde oynamayıp yedek bırakılmaları bir yana sorarım Hocaya madem oynatmayacaksın ne diye Bolunun parasını çarçur ediyorsun...
  • engin12 Kasım 2012 . 16:00

   gayet normaldir bu gelişmeler.forma reklamından misal 10 alıp boluspora 5 verildiyse gayet normaldir.herkes kendine çalışıyor.menfaat dünyası
  • esikdenbolusporlu12 Kasım 2012 . 10:28

   artık mevzuuyu çözdüm, abat takımı şampiyon yapacak.yapacak  ama bu ligde değil, düşüp 2.ligde şampiyon yapacak
  • hasan bayramoğlu12 Kasım 2012 . 10:16

     Sayın başkan acaba başka birmaçı mı izliyordunuz.Yahu doğru dürüst bir gol pozisyonu dahi üretemediler.Acaba Rejinin sansür koyduğu görüntüler vardı da bizmi görmedik.Bu kafayla bu yıl ligede kalması başarı olacaktır...Gol yemeden takım sahada boş bo geziyor.Oynamakiçin illa ki gol yemek mi gerekiyor.Her zaman bu tutmuyor.K.Erciyes maçında oldu diye kendimizi avutmayalım
  • Mustafa12 Kasım 2012 . 10:06

   Haykaram, çok güzel yazmışsınız.Sn.Başkan severiz seni ama sizde Bolusporu sevin bu hocanın ve topçuların kulağını çekin bazılarınında koparın.
  • halilibrahim12 Kasım 2012 . 09:01

   Boluspor'a çok yazık oluyor arkadaşlar.
  • Haykaram12 Kasım 2012 . 08:37

   sanırım başkan sen Adanaspor-Rizespor maçı izledin. Bolusporun bir gollük pozisyonu vardıda sanırım reji görüntüye getirmedi.
  • ismail11 Kasım 2012 . 23:33

   yola  çok güzel devam ediyoruz. bu gidişle gelecek sezon kesin ikinci ligdeyiz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak