Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Ak Parti'de seçim 17 Mart'ta

Ak Parti'de seçim 17 Mart'ta
  15 Şubat 2012
  Ak Parti'de seçim 17 Mart'ta

        AK Parti'de merakla beklenen kongre tarihi belli oldu. İl Başkanının belirleneceği kongre 17 Mart 2012 Cumartesi günü yapılacak. Ancak seçime 1 ay kalmasına rağmen şu ana kadar hiçbir adayın ismini açıklamaması dikkat çekiyor.

       Kamuoyunda merakla beklenen AK Parti Bolu İl Başkanlığı kongresinin tarihi ve günü belli oldu. Geçtiğimiz dönem yapılan seçimlerde bir milletvekilini kaybeden ve CHP'ye kaptıran AK Parti'de yeni il başkanının belirleneceği kongre 17 Mart 2012 Cumartesi günü yapılacak. İlçe kongrelerini tamamladıktan sonra önümüzdeki hafta kadın kolları kongresini gerçekleştirecek olan AK Parti'de, il başkanlığı kongresi için süreç işlemeye başladı. Özellikle son dönemde Ömer Sayın'ın başkanlığını istemeyen parti içindeki önemli bir kesimin kendi adaylarını belirleyerek liste hazırlığına başladığı belirtiliyor.

       Heyecanlı bekleyiş sürüyor

      Şu ana kadar hiç kimsenin adaylığını açıklamaması dikkat çekerken, mevcut başkan Ömer Sayın'ın karşısına kimin rakip olacağı merakla bekleniyor. Ayrıca, kongre öncesi genel merkezin tavrı da heyecanla beklenmeye başladı.

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak