Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Ali Ercoşkun çat kapı gittiği evde oruç açtı

Ali Ercoşkun çat kapı gittiği evde oruç açtı
  4 Ağustos 2011
  Ali Ercoşkun çat kapı gittiği evde oruç açtıAli Ercoşkun çat kapı gittiği evde oruç açtı

      Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, önceki akşam iftar vaktine 10 dakik kala Salıbeyler Mahallesi'nde oturan Adem Gümüş'ün evine çat kapı giderek oruç açtı.

      Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tatile girmesinin ardından vaktini memleketi Bolu'da çalışarak geçiren Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, önceki akşam Salıbeyler Mahallesindeki bir eve iftar vaktine 10 dakika kala çat kapı giderek misafir oldu. Küçük yaşta geçirdiği hastalık sonrası olduğu iğne nedeniyle felç kalan Adem Gümüş'ün evine giden Ercoşkun, yer sofrasında Gümüş ailesiyle birlikte oruç açtı. Yemekten sonra çay içen Ercoşkun, Adem Gümüş ile sohbet etti.

      Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'un habersiz olarak iftara gelmesine çok sevindiklerini söyleyen Adem Gümüş, "İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım. Milletvekilimizin iftar vaktine 10 dakika kala habersiz olarak kapımızı çalıp soframıza konuk olması bizi çok sevindirdi. Allah ne verdiyse hep birlikte yedik" dedi.

      Adem Gümüş'ün evine habersiz olarak misafir olduğunu belirten Ali Ercoşkun ise, "Planlanan bir durum değildi. İftara 10 dakika kala Salıbeyler mahallesindeki Adem Gümüş'ün evine misafir olup, birlikte oruç açtık. Ramazan ayı boyunca haber vermeden gidebildiğim her eve konuk olacağım. Amacımız birlik ve beraberliği sağlayıp bir şeyler paylaşmak" diye konuştu. 

  • blabla5 Ağustos 2011 . 13:19

   yanlarında erzak da götürüyorlarsa daha da güzel bir eylem olur.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak