Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Barış Elçisi Bolu'da

Barış Elçisi Bolu'da
  14 Temmuz 2011
  Barış Elçisi Bolu'da

       2007'de Çin'den başlattığı yürüyüşüne tüm Asya ülkelerine gittikten sonra Türkiye ile devam eden 28 yaşındaki Yuji Miyata, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu'nu ziyaret etti.

       Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Yuji Miyata, Huey Smih Chen'e Başkan Yardımcısı Davarcıoğlu Hayır çarşısına yaptıkları bağış nedeniyle teşekkür belgesi takdim etti.

         Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, "Dünyada barış sağlanana kadar yürümeyi düşünüyorlarmış. Kendisiyle görüştüğümde başından çok talihsiz bir olay geçtiğini öğrendim. Kendisi bundan dört yıl önce eşini kaybetmiş ve o dönemde depresyona girmiş. Hayattan hiç zevk almamış yaptığı hiçbir şey kendisine tat vermemiş. Dolayısıyla kendisini barışa adamış. Bu kapsamda Japonya'dan yürüyerek yola çıkmış ve buraya kadar gelmiş. Bolu'ya geldiğinde de Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü İmarethane Sosyal Tesisleri'ni ziyaret ederek aş evinde yapılan faaliyetleri görünce kendiside 500 bin TL bağışta bulunuyor. Biz bu bağışı onun adına Ramazan'ın üçüncü günü orada iftar vererek kullanmayı düşünüyoruz. Kendilerine bu anlamlı bağışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bolu'da yaşayan tüm vatandaşlarımızın da Ramazan ayında Aşevimize yardımlarını bekliyorum" dedi.

       Konuşmaların ardından belediye aşevine bağışta bulunan Yuji Miyata ve arkadaşı Huey Smih Chen'e Başkan Yardımcısı Davarcıoğlu tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. 

  • qp15 Temmuz 2011 . 09:19

   örnek bir insan profili tebrik etmek lazım dünya barışı adına


   haberin yazısına;

   kendiside 500 bin TL bağışta bulunuyor. Biz bu bağışı onun adına Ramazan’ın üçüncü günü orada iftar vererek kullanmayı düşünüyoruz.

   ben anlamadım rakamlar doğrumu...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak