BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Beyaz melekler ant içti

Beyaz melekler ant içti
  28 Mayıs 2010
  Beyaz melekler ant içtiBeyaz melekler ant içtiBeyaz melekler ant içti
       Bolu Sağlık Yüksekokulu'ndan bu yıl mezun olan öğrenciler düzenlenen törende, "Hemşirelik Andı" içerek, hayata atıldı.
       Abant İzzet Baysal Kültür Merkezi Mavi Salon'da Salık Yüksekokul Mezunları tarafından tören düzenlendi. Düzenlenen törene Bolu Vali Yardımcıları Cemal Yıldızer ve Burhan Terzioğlu, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Akçahan Gepdiremen, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fahri Yılmaz, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
       And içme töreninde konuşan Bolu Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer, hemşireliğin çok kutsal bir meslek olduğuna dikkat çekerek, yeni mezun olan öğrencilere başarılar diledi. Bolu Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fahri Yılmaz da genç hemşirelerden mezun oldukları okulu hiç bir zaman unutmamalarını istedi.
       Törende konuşma yapan mezun öğrenciler ise, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde çok iyi bir eğitim aldıklarını belirterek, kendilerine bu imkanları sunan İzzet Baysal'a ve her zaman yanlarında olan hocalarına teşekkür etti.
       Bu yıl mezun olan 40 öğrencinin toplu bir şekilde 'Hemşirelik Andı' içmesi Mavi Salon'da duygulu anların yaşanmasına neden oldu.
       Çocuklarının en mutlu gününde onları yalnız bırakmayan aileleri büyük mutluluk yaşarken, bazı öğrenciler gözyaşlarını tutamadı.
       Törenin sonunda okullarını derece ile bitiren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
  • sultan özel2 Haziran 2010 . 17:12

   herkese teşekkür ederiz ben de mezun olan öğrenciler arasındayım murat bey kısmen haklısınız ne yazık ki hemşireler kendini böyle tanıtmış ancak biz bu kanıyı değiştirmek için bu yola baş koyduk okulumuzda kişiler arası ilişkiler dersi alınıyor ancak kişisel özellikte önemli tabi
  • Murat Kuş31 Mayıs 2010 . 10:35

   Hemşirelik andı  içmişler hayırlı olsun.
   hazır burada  hocalarıda  varken Hemşirelere  halkla ilişkiler dersi veriliyormu  acaba,  hala  daha  bolu daki  devlet ve özel hastanelerde  halkı  azarlayarak, yaşlı  insanlara  bağırıp çağırarak  iş yapan hemşireler görüyoruz. köylü, yaşlı ve cahil  diye  bu insanlara böyle  muamele  etmek insanlığa  yakışırmı? ismi lazım değil özel hastanelerde  bile  böyle  davrananlar  var, İl sağlık müdürlüğünün böyle bir çalışması  varmı yoksa, ne iş yaptıklarını merak ettim, koltuğu işgal etmekle müdürlük yapılıyorsa o işi dedemde yapar...
  • fatih kahruman31 Mayıs 2010 . 00:03

   Sevgili hemşire kardeşlerim... Siz "SİZ" olun hiç bir insanı asık suratla ve azarlayarak karşılamayın. Mesleğinizde hep haysiyetle ilerlemeniz dileklerimle.
  • gulnur kocak29 Mayıs 2010 . 18:44

   rabıacım tebrıkler nıce nıce basarılara
  • rabia keçialan29 Mayıs 2010 . 13:13

   Değerli öğrencilerim, yolunuz ve bahtınız açık olsun, sizleri çok seviyorum,

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak