Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Ambulansa yol vermeyince...

Ambulansa yol vermeyince...
  11 Nisan 2005

  Atatürk Bulvarı'na doğru hareket eden ve acil yaralı taşıdığı için geçiş üstünlüğünü kullanarak kırmızı ışıkta geçmek isteyen ambulansa yol vermeyen otomobilin neden olduğu kaza sonrası ortalık adeta savaş alanına döndü.

  Seben'den hasta taşıyan ambulansa geçiş üstünlüğünü kullandırmayan otomobilin neden olduğu kaza sonrası Atatürk Bulvarı savaş alanına döndü.

  Seben Kesenözü Köyü Muhtarı Hikmet Altuner, Seben Sağlık Ocağı'nda yaptırdığı iğnenin alerjiye neden olması üzerine İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Hikmet Altuner'i taşıyan görevli ambulans şoförü Hasan İde(42) idaresindeki 14 DD 106 plakalı ambulans, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan sinyalizasyon sisteminde kırmızı ışık yanmasına rağmen, geçiş üstünlüğünü kullanıp siren çalarak geçmek istedi. Bu sırada Hastane Caddesi'nden Atatürk Bulvarı'na girmek isteyen Abdullah Metin idaresindeki 14 DF 902 plakalı otomobil, ambulansa yol vermeyerek kazaya neden oldu. Kaza sonrası ambulans sürücüsü Hikmet İde ile hasta Hikmet Altuner yaralanırken, ambulansta bulunan Gülser Altuner, hemşire Canan Çiftçi ve sağlık memuru Engin Turan yara almadan kazadan kurtuldu. Kazanın ardından olay yerinden kaçan otomobil sürücüsü Abdullah Metin, daha sonra Bahçelievler Polis Karakolu'na gelerek teslim oldu. Kaza sonrası yaralılar, 112 Acil Servis ekipleri tarafından İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

  • abil rasim10 Ağustos 2014 . 17:00

   selam sizden bir ricada bulunmak istedim yeni cami yaptlk amam bir minare gerekiyo onada paramlz yok onbin yuru kadar paraya ihtyaclmlz var ben bulgaristan bolgesinden shumen kazaslndan

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak