BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Düzce, Çınar Otel'i kaşımaya devam ediyor

Düzce, Çınar Otel'i kaşımaya devam ediyor
  18 Temmuz 2005

  Düzce, mülkiyeti Bolu İl Özel İdaresi'nde bulunan Çınar Otel'i alabilmek için girişimlerine devam ediyor. Düzce Valisi Halil Nimetoğlu yaptığı açıklamalarda, "Bolu Valisi Ali Serindağ ile birlikte Çınar Otel'e giderek incelemelerde bulunduk. Bolu Valisi'nden, Çınar Otel ile ilgili problemin bir an önce çözülmesi için istekte bulunduk. Konuya Vali Serindağ çok olumlu yaklaştı" diye konuştu.

  Düzce, 2000 yılında il olmasının ardından, mülkiyeti Bolu İl Özel İdaresi'nde kalan Akçakoca Çınar Otel'i almak için girişimlerine devam ediyor. Çınar Otel'i almak için her türlü yolu deneyen Düzce yerel yöneticileri, Çınar Otel'i Düzce'ye kazandırmak için temaslarına devam ediyor.

  Çınar Oteli ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Düzce Valisi Halil Nimetoğlu, "Bolu Valisi Ali Serindağ ile birlikte Çınar Otel'e giderek incelemelerde bulunduk. Bolu Valisi'nden Çınar Otel ile ilgili problemin bir an önce çözülmesi için istekte bulunduk. Konuya Vali Serindağ çok olumlu yaklaştı. Ayrıca Bolu İl Genel Meclisi Başkanlığı ile de bu konu hakkında görüşmelerde bulunduk. Bize, bu konunun en kısa sürede meclis toplantısına getirilerek çözüme kavuşturulacağı yönünde söz verildi" ifadelerini kullandı.

  Bolu kamuoyunda geçmiş yıllarda da sıkça gündeme gelen Çınar Oteli'nin yok pahasına satışı yerine, uzun vadeli bir müstecire kiralanmasının daha uygun olacağı görüşü daha öncede dile getirilmişti.

  • kamil25 Aralık 2014 . 15:29

   Sayın yazar, 2014 yılının sizin için çok iyi olduğunu, ihracatın çok iyi olduğunu yazmışsınız. Peki , o halde bu şehirde ve ülkemizde her şey kötü diyenlere ne demeli ?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak