BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

150 kişiye ?tanıtım' konseri

150 kişiye ?tanıtım' konseri
  18 Temmuz 2005

  Atatürk'ün Bolu'ya Gelişinin 71'inci Yıl Dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde, Cumartesi akşamı Hükümet Meydanı'nda gerçekleştirilen ?Bolu Türküleri CD Tanıtım Konseri'ni 150 kişi izledi. Sadece Kültür Bakanlığı sanatçılarının sahne aldığı ve 150 kişinin izlediği konser, etkinliklerde yapılan yanlışlığı gözler önüne serdi.

  Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesi tarafından organize edilen ?Atatürk'ün Bolu'ya Gelişinin 71'inci Yıl Dönümü' kutlama etkinlikleri, Hükümet Meydanı'nda verilen ?Bolu Türküleri CD Tanıtım Konseri' ile start aldı. CD Tanıtım Konseri'nde Kültür Bakanlığı'na bağlı sanatçılar yer aldı. Etkinlikler çerçevesinde gerçekleştirilecek konserlerin sadece bakanlık sanatçılarıyla sınırlandırılmasının hata olacağı yönünde yapılan eleştirilerin, ne kadar yerinde olduğu da gözler önüne serildi.

  Vatandaşların geçmiş yıllarda olduğu gibi Hükümet Meydanı'nı doldurmadığı gözlenirken, çok sayıda vatandaşın da konserden beklediğini bulamayınca meydanı terk ettiği gözlendi. Protokol için ayrılan sandalyelerin dahi doldurulamadığı konser gecesi için tek söylenebilecek şeyin ise; gelecek yıl aynı hatanın yapılmamasının temenni edilmesi oldu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak