BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Recai Kutan geliyor

  18 Temmuz 2005

  Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Uzun, 22 Temmuz Cumartesi günü Genel Başkanları Recai Kutan, Genel Başkan Yardımcıları ile eski Bakanların Bolu'ya gelerek, Bolulularla kucaklaşacaklarını açıkladı.

  Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Uzun, 22 Temmuz Cumartesi günü Genel Başkaları Recai Kutan, Genel Başkan Yardımcıları ve eski Bakanlardan oluşan 20 kişilik bir heyetin, Bolu dahil 8 ilçede halkla kucaklaşmaya geleceklerini açıkladı. Kutan'ın Cumartesi günü sabah saatlerine düzenleyeceği basın toplantısıyla, özellikle esnafımız ve çiftçiyi ilgilendiren kesimin sorunlarını dinleyerek, sivil toplum örgütlerini ziyaret edeceği belirtildi. Genel merkezden gelecek 20 kişilik ekibe, İl teşkilatlarından da eklenecek kalabalık bir gurupla birlikte şehir merkezi harici 8 ilçede de temaslarda bulunulacağı ifade edildi.

  Gerçekleştirilecek temaslarla ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Uzun, "Saadet Partisi İl Teşkilatları olarak ilçe kongrelerimizin büyük bir kısmını tamamladığımız şu günlerde, Bolu halkının sıkıntılarını her zaman ve her yerde dile getiren teşkilatlarımız, Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımızın Bolu'yu ziyaret edeceği 22 Temmuz Cumartesi günü, halkımızı bu kucaklaşmaya davet ediyoruz. Bolu'nun sorunları için gelecek günlerde de partimizin en yetkili kişilerini ilimize davet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak