BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Arkadaşa bile güven kalmadı

  19 Ocak 2009

  İzzet Baysal Caddesi'nde meydana gelen güveni kötüye kullanma olayı, insanın arkadaşına bile güvenmemesi gerektiğini ortaya koydu. Olayla ilgili Ö. K. verdiği ifadesinde, olay günü belirtilen yerde arkadaşı F. İ. ile birlikte alkol aldıklarını bu sırada kendisine ait cep telefonunu şarj etmek üzere prize taktığını, bir süre sonra hesabı ödeyerek işyerinden ayrılırken, cep telefonunu içeride bıraktığını fark ederek içeri gireceği sırada arkadaşının yanından ayrıldığını, telefonu içeride bulamadığını, çalışan görevlilere sorduğunda görevlilerin yanında bulunan arkadaşı F. İ.'nin telefonu aldığını söylediklerini, bunun üzerine arkadaşının evinin bulunduğu Sümer Mahallesi'ne gittiğinde yolda arkadaşını gördüğünü, kendisine seslendiğinde arkadaşının kaçıp gittiğini, konu hakkında adı geçen şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etti.

  Bir arkadaş kurbanı daha

  Tabaklar Mahallesi'nde meydana gelen bir başka arkadaş kurbanı yaşanan olay ile ilgili müşteki M. Y.'nin alınan ifadesinde;

  Kendisinin belirtilen yerde ev arkadaşı ile birlikte kaldığını, ev arkadaşının tanıdığı açık kimliğini sonradan öğrendiği Y. Ç. isimli şahsın kalmak için geldiğini, evde iken kendisinden kullanmak için kendisine ait cep telefonunu istediğini, kendisinin vermek istememesi üzerine tehdit ettiğini, korktuğundan telefonu verdiğini, şahsın telefonunu cuma günü vereceğini söylemesine rağmen geri vermediğini, daha sonra telefonun satıldığını öğrendiğini, olayla ilgili adı geçen şüpheliden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak