Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Fatih Metin Mudurnu ve Taşkesti'deydi

Fatih Metin Mudurnu ve Taşkesti'deydi
  31 Ağustos 2009
  Fatih Metin Mudurnu ve Taşkesti'deydi
      Ak Parti Bolu Milletvekili Fatih Metin Mudurnu ve Taşkesti beldesinde vatandaşlar ve muhtarlarla görüşerek sorunlarını dinledi.
       Mudurnu Ak Parti binasında Ak Parti İlçe başkanını ve yönetimi ziyaret eden Milletvekili Fatih Metin, İlçe Başkanı Erdoğan Yalçın ve teşkilat ile bir süre görüşerek, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl'ü makamında ziyaret etti.
       Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ile bir süre sohbet eden Fatih Metin, Mudurnu'ya Ramazan sonrası daha kapsamlı bir ziyaret gerçekleştireceğini söyledi. Metin, 2. etap Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve yol yapım çalışmaları hakkında Belediye Başkanı İnegöl'den bilgi aldı.
       Mudurnu'nun ardından Taşkesti'ye geçen Milletvekili Fatih Metin, burada da Ak Parti Mudurnu İlçe Teşkilatı, Taşkesti İlçe teşkilatı ve vatandaşların istek ve şikayetlerini dinledi.
       Ramazan Ayı münasebeti ile vatandaşlarla bir araya gelmeye çalıştıklarını belirten Metin yaptığı açıklamada, "Muhtarlarımız ve sivil toplum örgütleri ile görüşüyoruz. Bölgemizin sorunları ile ilgili bilgiler alıyoruz, yapılan işleri beraberce paylaşıyoruz, yapamadıklarımızı yine planlamaları yaparak inşallah bundan sonraki dönemde Bolu ve ilçelerinde bu kadar hızlı bir şekilde çalışmamızı devam ettireceğiz" dedi. 
   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak