Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Şehidimizi yüreğimize gömdük

Şehidimizi yüreğimize gömdük
  10 Eylül 2009
  Şehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdükŞehidimizi yüreğimize gömdük

  * Şehit Er Emrah Temel son yolculuğuna uğurlandı. 

  * Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Atak Kalkan Şehit Er'in Kardeşleriyle birlikte gözyaşı döktü.  

  *Bolu İl Jandarma Alay Komutanı İbrahim Ertaş'ın konuşması sırasında bir kişi bağırarak demokratik açılıma tepki gösterdi.

    Siirt'te, terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan Emrah Temel, Bolu'nun Mudurnu ilçesi Avdullar Köyü'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
     Şehit Er Emrah Temel'in naaşı ilk olarak Sakarya'nın Akyazı ilçesi Dokurcun Belediyesi önüne getirildi. Belediye binası önünde şehit er için askeri tören düzenlendi. Şehit erin nişanlısı Kübra Çakar ve babası Ahmet Temel cenaze aracıyla birlikte geldi. Kübra Çakar, gözyaşları içinde nişanlısının tabutunu okşadı. 

      Cenazenin törenin yapılacağı belediye önüne götürülüşü sırasında bir grup vatandaş, "Açılıma destek, vatana ihanet" sloganı attı. Belediye önünde oğlunun son kez tabutuna sarılan anne Hanım Temel ile kardeşleri Ercan ve Arif Temel fenalık geçirdi. Anne Temel'i, kolundan tutarak teselli etmeye çalışan bir bayan yüzbaşı da gözyaşlarına boğuldu. Kardeşlerinin tabutuna son kez sarılan Temel kardeşler de "Bizi kimse yıkamaz. Biz 3 kişiyiz" diyerek feryatta bulundu.

    

      Dokurcun Belediyesi önünde düzenlenen törene Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Bolu Valisi Halil İbrahim Akpınar, Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Atak Kalkan, Sakarya Garnizon Komutanı Tuğgeneral Veli Yıldırım, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, belediye başkanları, askeri ve siyasi erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.

     Ankara Jandarma Komutanı Tuğgeneral Atak Kalkan, şehidin dedesi Arif, babası Ahmet ve kardeşleri Ercan ve Raif Temel'e baş sağlığı dileğinde bulundu. Tuğgeneral Kalkan, şehidin kardeşlerine sarıldığında duygusal anlar yaşandı. Şehidin kardeşleriyle birlikte gözyaşı döktü. Bu arada ayakta durmakta zorluk çeken anne Hanım Temel'in yanında sürekli bir bayan üsteğmen durdu.

       PKK'YA DESTEK VEREN DTP'LİLER MECLİS'TE
     Törende Bolu İl Jandarma Alay Komutanı İbrahim Ertaş'ın konuşması sırasında bir kişi bağırarak demokratik açılıma tepki gösterdi. Albay Ertaş konuşmasına devam ederken, şahıs, "Komutanım boşa konuşuyorsunuz. PKK'ya destek veren DTP'liler Meclis'te. Boşuna konuşmayın. Gencecik fidanları şehit veriyoruz. Tabutlar geliyor" diye bağırdı.
  Dokurcun Belediyesi önünde kılınan cenaze namazından sonra şehit er Emrah Temel Avdullar köyünde toprağa verildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak