Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

 • Bolu'da feci kazaİlgili haberi göster

 • cemil14.06.2024 10:41

  Haberde diyor ki., çarpışan iki oto kavşakta bekleyen Erpiliç silobasının altına girdi..yorumcuların hepsi Erpiliçe saydırmış..geldiğimiz nokta budur..!!!!!
 • Arif14.06.2024 10:30

  Ne kadar saygısız, cahil varsa erpiliç’e şöför olmuş. Yola kontrolsüz çıkıyorlar, aşırı hız yapıyorlar ve ellerinde sürekli telefon var. Geçen gün kuruçay mahallesinde bana kafadan çarpıyordu zor kurtardım. Telefonla ilgilendiği için beni görmedi. Polis, jandarma, valilik acil bu konda önlem almalı. Resmen insan canına kast ediyorlar
 • erpiliç yem kamyonu terör14.06.2024 10:20

  bu kaçıncı yem kamyonu kazası. erpiliç yem kamyonları küçük araçları önemsemiyor. yukarısoku yolunda aşırı hız yapıyorlar. özellikle erpiliç yem kamyonlarına bir önlem alınmalı yoksa daha çok can yakarlar.
 • Çamlı14.06.2024 09:56

  Silobas kamyon şoforlari yolu kontrol etmeden çikiyorlar,birde araç kullanirken telefonla konuşuyorlar
 • tespitçi14.06.2024 09:12

  Karaköy camisi ile Mudurnu yolu arasında her hafta trafik kazası yaşanıyor. Erpiliç'in yem kamyonları tonajları aşkın şekilde son gaz bu yolu kullanıyor. Ted kolejinin giriş yolu kontrolsüz durumda öğrenci servisleri risk altında.
 • Dini vakıf ve cemaatler, her tarafı kuşatmış durumda!İlgili haberi göster

 • Mezuniyete geken anne14.06.2024 09:39

  Köroğlunun torunu sen o torun olamazsın, Mezuniyette dekolte giyinmenin sosyolojik yada psikolojik analizini bir bilim insanı yapmalı, tarafsız düşünelim, bunun dinle inançla ilgisi yok herkes inanıyorsa kendi hesap verecek, başkasını ilgilendirnez. Ancak bilimsel bir analizde gerekli, öğrenciler okulu bitiriyorsunuz, hayatta daha bitirmeniz gereken çok okul var, bu ilk mezun olduğunuzda. 4 yıl çok çalıştık ve şimdi mezun olup çok iyi bir meslek sahibi oldum durumuda mevcut değil, böyle bir durumda karne almaya gelen 18 yaşının altındaki hatta ortaokulda 15 yaş altındaki çocuklarımız dekolte giyinmeye özendiriliyor, bunun adı çağdaşlık laiklik değil, apaçık yabancılaşma özentisi, yavaş yavaş gelecekte kadının materyal olmasına özentidir, bunu çağdaşlık yada laiklik diye savunanlar zır cahil, çakma sosyetik yobazlıktır. Şuan 12 yaşında çocuğum için orta okula geldim, 12 yaşında yeni ergenliğe girmekte olan çocuklar 30 yaşında kadın gibi maktajlı ve bir karış etekle okula gelmiş, insan olan dine laikliğe bakmadan yadırgamalı bu durumu, hepimizin evladı var.
 • Köroğlunun Torunu'na14.06.2024 09:18

  Ya sen bu ülkeden değilsin ya da kafasını kuma saplamış biri. Cemaatlerdeki birlik laiklerde yok ne yazık ki. Laikler herşeyi devletten bekleyen bir topluluk. Mesela Bolu için konuşalım bin laik bir araya gelip bir dernek kurup kendi nesillerini yetiştirecek bir okul kurup tüm öğrencilerin barınma dahil KARŞILAYAMAZ. Bu nedenle bu işi başarıp yapanları kıskançlık fayda vermez.
 • gidip duru14.06.2024 08:29

  Sayın Özel, görüşüp duruyada ne görüşüya anlayan vamı?
 • Bolu13.06.2024 23:25

  Eğitimin dini ve ahlaki kültüre ait içeriği kesinlikle okullarda ve devlet kontrolünde verilmeli. Gerek dini nitelikli vakıf ve dernekler ve cemaatler gerekse aydın geçinen add, çyd gibi oluşumlar eğitimin paydaşı olamaz, olmamalı.
 • Köroğlunun Torunu13.06.2024 15:13

  Dini Vakıf ve Cemaatlerin Ülkeyi nasıl ahtapot gibi sarıp laikliği yok etmek için çalıştığını görmek için Bolu yu bir dolaşın. Adını sayamıyacağım kadar çok bu vakıf bürolatına yurtlarına ulaşırsınız. Örnek HANAN VAKFI diye bir vakıfın birisi Köroğlu Devlet Hastanesi karşısında biri Gölyüzü mahallesinde biride Yukarısoku da enaz 6 katlı muzzam binalarda faaliyetlerini yürütüyorlar. Bu para bu zenginlik nereden geliyor bir araştırın bakalım.
 • 70 li solcular artık geri13.06.2024 14:28

  70 lerden kalmış solcu zihniyet, gelin bu duruma akademik bakalım, sadece köhnemiş siyasi fikirle baktığınız eğitim modelinin önerildiği dönemde, uzaya astronot gönderilmiş ki hala yüzlerce ülke bunu başaramamış, bu dönemde geliştirilen SİHA lar dünyada en çok satan larda birinciliğe yükselmiş, 70 yıllarda fikir babanız olan rusya ya ukrayna savaşında siha desteği verdiğini söyleyen iranın cumhurbsşjanını bizim SİHA mız 2 saat gibi bir dürede bulmuş bu siha NATO üyeleri dahil 75 ülkeye satılmış, pandemide kendi aşısını üreten 9 ülkeden biri olmuş, bunlar halkın bildiği örnekler olarak verildi, şimdi kalkıp hala bilimden uzak eğitim diye 70 li yılların köhne geri kalmış fikriyle eylem yapıyorsunuz, ve dahada acısı hiç biriniz bilim insanı akademisyen değilsiniz,
 • Nurettin13.06.2024 11:52

  Kimmiş bu gericiler!
 • Özgür Özel 13.06.2024 10:41

  Emrin olur Metincim
 • DEVLET MEMURU13.06.2024 10:02

  Doğu Türkistan’da Türk okulu açılacak! (H. Fidan) Biliyor muydunuz?
 • DEVLET MEMURU13.06.2024 09:34

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılması önerilen müfredat değişikliği kapsamında, Türk okullarında “Orta Asya” yerine “TÜRKİSTAN” tanımının kullanılması istendi. Biliyor muydunuz?
 • Köroğlu13.06.2024 09:22

  Din ve İslam karşıtı platformu REDDEDİYORUZ !!!
 • gerede kahramanı 13.06.2024 08:50

  hangi konular girmiş hangi konular çıkarılmış?
 • Tarhan13.06.2024 08:24

  Adı neden "Eğitim Modeli" değil de "Maarif Modeli" mi? Onu bilmem! Ama bildiğim, EĞİTİM kelimesi ; Kaşgarlı Mahmud'un taa 1074'te, (950 sene önce) yazdığı Türkçenin bilinen en eski sözlüğü olan "Dîvanu Lugâti't Türk"te geçen "igi", "igid", "igid-mek" köküne dayanan ve ana dilimiz Türkçe"mize ait bir sözcük olduğudur. MAARİF kelimesi ise (Atatürk'ün Türk dilini korumak için kurduğu Türk Dil Kurumu'na göre) arapça diline ait bir sözcüktür. Bir de; Dini vakıf ve cemaatler okulları, yurtları, kursları vb. kurumları çepeçevre kuşatmış durumda demişsiniz. Kuşatmamışlardır canıım? Onlar sevgi pıtırcıklarıdır. Bence sizin kalbiniz fesat? Hem Anayasa'da laiklik ilkesi hâlâ kapı gibi durmuyor mu? Nasıl kuşatacaklar ki! Türkiye Cumhuriyeti Devleti izin verir mi? Sizinki de laf ! Sıkıntı yok, siz rahat uyuyun!
 • Metin Çelik13.06.2024 01:06

  Kuşatırlar tabii. En çok güvendiğimiz Siyasi Partilerin Genel Başkanlık seçimlerinde HANÇERlerin nasıl saplandığını gördük. İnandığımız güvendiğimiz insanlar Al Aşağı edildi HANÇERLENDİ Meydan Özgür Özel gibilere kaldı O ne yaptı. Emekliye 10 bin lira Sadakayı verenlerin Sarayına İnine Koşarak gitti ve EMRİNDEYİZ Paşam dedi. Bu Akılsızlıklar varken Bu ülkede Tarikat benzeri Paralel devlet Yapılanmaları neden Olmasın . Ben CHP genel Başkanı olacağım da MHP ve AKP bu kadar rahat olacak Mümkün mü. İSTİFA ET Özgür ÖZEL
 • Alpağut Mahallesi Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisi beğeni topladıİlgili haberi göster

 • Metin Çelik14.06.2024 01:22

  Rasim Beyden söz açılmışken. Ben de ilave yapmak isterim. Sn Rasim ÖZDEMİR Sn Belediye Başkan Yardımcısı genç arkadaş. ben sizinle bir kaç defa Toplu Taşıma Yolsuzluğunu konuştum. Bana dediniz ki. Biz bu firmadan kurtulmak için mahkemeye başvurduk ama davayı kaybettik. Sözleşmesi Haziran 2024 de doluyor . İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile anlaşma yaptık Başkan bunu basında açıkladı . Siz bunu söylemiştiniz Ne oldu kardeşim. Aynı firma ile Yıl sonuna kadar sözleşmenizi uzattınız. iki binişlik kart için HARAÇ almaya başladınız 100 lira. insan utanır bu parayı almaya . tabii seçimlerde ille de tanju resimlerini otobüslerin arkasına asan sisteme hukuk bir şey yapmazsa Sen Her gittiğin yerde Başkanım başkanım dersen MİLLETVEKİLLİĞİNİ unut. Seni Başkan Yardımcısı Yapmış Krallık sistemi. Başkan Yardımcısı olabilirsin ama vali hikayesini hatırlatmak isterim. adam oğluna vali olabilirsin demiş. şimdi hangi yüzle halkın karşısına çıkıp ta CHP Ye oy isteyeceksiniz Yarım seçim olsa ne yapacaksınız sen vekilliği unut . Başkanım başkanım diye nikah kıymaya davam et kardeşim. Üç kuruşa kişiliğini satanlardan Allah Bu ülkeyi Korusun.
 • Bolulu birisi13.06.2024 14:39

  Bundan sonra hiçbir icraatını eleştirmiyor sonuna kadar sana destek veriyorum başkanım. Bolu bundan anlar lütfen suya % 100 zam emlak vergisine % 50 zam ve ulaşıma %25 zam yap. Nasılsa Bolu seni %60 ile seçti eleştirmezler seni başkanım.
 • 145213.06.2024 13:55

  arkadaşla yorumculara soruyorum karın sancınıızmıvar allkası olmayan yorum yapmışsınız
 • Aladağ13.06.2024 10:39

  Yok soba yanar, yok kömür yanar, yok odun kesilir. Garibanlığı bari bize bırakın.
 • Rasim13.06.2024 10:39

  Herbokolog rasimden bulaşmıştır
 • Metin Çelik13.06.2024 00:13

  Tanju Özcanın Yanındakini Özgür Özel zannettim İstifaya davet edecektim dikkatle baktım o değil. Ya ne kadar ciddiyetsiz bir gösteri arkadaş halkı uyutmaya devam ediyor. Toplu taşıma ücretlerini oldu bittiyle 2 binişlik kart ücretini 100 lira yapmış sanki Antalyaya gidiyorsun mübarek. iki adımlık Yolu 25 lira yapmış kaç liralık yakıt yakacaksa. Birileri otobüs alıyor iki tane de şöför çalıştırıyor belediye de halkı kazıklıyor Bir de utanmadan meydanlara çıkıp açılış yapıyorlar Halk Otobüslerinin 25 lira yapılması Bana göre seçmene Rüşvet verilmesi ile aynı anlama gelmektedir. Sen belediye başkanısın git belediye işleri ile uğraş sana ne bilmem nerede ne açılışı var sen parti başkanı mısın
 • Uyuşturucu suçlarının ıslahında, Bolu pilot il oluyorİlgili haberi göster

 • Bolulu 14.06.2024 10:55

  Yerel anlamda, Boluda uyuşturucu kullanan ve bundan hüküm giyen kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bu nedenle özellikle Eğitim kuruluşlarına ve ailelere teşekkür etmek gerekir. Fakat Bolu coğrafi konumu gereği yol geçen hanına dönmüş. Başka illerden, kaçak olarak ilimize bırakılan hayvanlar, uyuşturucu vs. suçluların Boludaki cezaevlerini tercihi vs. nedenler ilimizin gelişmesini olumsuz etkiliyor. Keşke Bolumuzun,sağlık, eğitim, turizm, tarım, ticaret, ormancılık vs. alanlarda gelişmesi için Pilot il seçilseydi daha iyi olurdu.
 • Zahmanlarlı ya 13.06.2024 10:36

  )))))))) güzel tespit bravo
 • gerede kahramanı 13.06.2024 08:49

  haber var içerik yok bu nasıl habercilik? ne olacakmış boluda pilot il olunca, ne değişiklikler var haberde görebilen var mı
 • Zahmanlarlı13.06.2024 01:01

  Her şeyde pilot il hep Bolu oluyor zaten. Başkanımız bile Pilot.
 • Metin Çelik13.06.2024 00:58

  Sn Bakan bize martaval anlatma. Bu ülke insanı neyin ne olduğunu sayenizde daha iyi görüyor ve en son seçimde Sarı kart gösterdi. bu da bir sonraki seçimde Kırmızı kart göreceksiniz Kaçınılmaz sonunuz yaklaştı. Bak bugün Diyarbakırda Türk Milleti adına Karar veren ve sana bağlı olan KADILAR yani hakimler 2 tane polis memuruna BERAAT kararı verdiler. Bu demek oluyor ki yarın seni de seni oralara getireni de öldürseler öldürenlere beraat kararı verecekler gibi anlaşılıyor Ülkede Hukuk kalmadığı iddia ediliyor Bunu Medya İletişim Araçlarında Marka yaptığınız koca koca siyasetçiler ve gazeciler diyor ben demiyorum. Ben de Bu ülkede Hukukun kalmadığını adamına göre mahkemelerden karar verildiğini biliyorum bizzat kendim yaşadım bu nedenle lütfen martaval anlatma devletin bilgisi dışında simitçinin birisi UYUŞTURUCU temin edecek pazarlayacak ve para kazanacak bu mümkün mü. siz kimi Aldatıyorsunuz Sn Bakan
 • Boluspor kümeyeİlgili haberi göster

 • KIL NİYAZİ18.06.2024 18:15

  Savaş başkan adam gibi adam, önceki başkanlar ellerini ceplerine soklamdıkları gibi yandaşların alacakları var diyerek kulubü borçlandırıp, kendileri avrupa tatillerinde boy göstermekten başka sov yapmadılar
 • BOLUSPOR-YAMAN15.06.2024 10:50

  Ömer Bey'de Ali Bey'de yazIlarında kısmen haklılar. Ali Bey Meslek lisesinden , Levent Bey PTT basketbol takımı koçluğundan tanıyorum. Tekrar etmek gerekirse Bolupor profesyonel bir kulüp ve kendi gelirleri var. Bu gelirler zaten Boluspor olmazsa olmaz. Devlet Boluspor'u hiç bir şekilde finanse etmiyor. Boluspor bolu halkını sömürmüyor. Bunun 70 yıllık staddan ble anlarsınız. Ama Bolununda Boluspor'u taşıyamadığı aşikar. 50 yıllık futbol kuübünün maçlarına 1000 kişi gelmiyor. 20 kişi forma alımıyor. Bugün Savaş başkan çıktı. Yarın çıkmazsa batar. Ama bunun nedenide yönetimler. Bu sene alınan Vusal,Gigiç,Kamara,Hüsamettin alınmasa be olurdu. Bunların yerine alt yapıdan 3.ligden adam bulup koysan ne olurdu ? Bu da benim dönemimde düşmeyelimde ne olursa olsun mantığı... selamlar
 • BOLUSPOR-YAMAN-215.06.2024 10:43

  Ömer Bey Boluspor'un her geçen gün açık verdiği , bu açığı kapatmak için sürekli bir yerlede para aradığı aşikar. Bu konuda size hak veriyorum.Ben kesinlikle profesyonel bir kulübün devlet desteği ve yardımı ile ayakta kalmasına karşıyım. Bunu net söylüyorum Boluspor eğer Bolu'nun kaynaklarını sömürür bu durum nedeniyle başka kaynaklara yatırım yapmasını engellerse kesinlikle küme düşsün ve amatörde devam etsin..Fakat Bolu'ya develet kaynaklarından gelen birşey yok. GS nin BJK nin 400-500 milyon vergi borcu silindi. Boluspor'un 0. Devlet GS ye Kemerburgazda bedava arazi verdi. Boluspor'un çöp veren yok.
 • LEVENT ÖMER BILTIR15.06.2024 08:06

  Boluspor yaman rumuzlu yorumcu. Nazik yanıtınız için teşekkürler. Fakat rakamlar bunu göstermiyor. Cepten çıkan paralar bu. Gelir çok az. Hala Bolu'dan yardım isteniyor. Kişilerden firmalardan. Ve bolu nun sporcu çocuklarına beş kuruş yok. Daha geçen hafta bir tanıdığım bisiklet sporcusu oğluna ikinci el yarış bisikleti alabilmek için bankadan kredi çekti çok zorlanarak. Karaçayırda hergün antrenman yapan yüzlerce atlet yüzücü tenisçi cimnastik milli vs binlerce çocuğumuz var. Yüzlerine bakan yok. Aileler kendi şarlarıyla götürmeye çalışıyor.. Selamlar
 • Bolulu1415.06.2024 08:00

  Sayın Yaman çok iyi diyorsunuz ama atlanilan bir husus var böyle giderse ortada Boluspor kalmayacak, yanımıza sadece yükle miktarda borç kalacak o borcu da Bolu'da ödeyecek bir babayiğit çıkmaz yani bu devran böyle dönmez uzatmalar oynanıyor. Sayın başkanın cebinden çıkan paralar ile bu klup devam ediyorsa başkan para vermezse ne olacak, yada cepten verilen paralar ile şu an ki durum iyi mi
 • LEVENT ÖMER BILTIR15.06.2024 07:59

  Boluspor'a zor günde sahip çıkan Savaş Abak kendi cebinden milyonlarca lira harcayarak bu sezon ekibimizi play off'a kadar yükseltti. Şehir yıllar sonra play off heyecanı yaşarken başkan Savaş Abak sadece bu sezonda cebinden 180 milyon lira para harcadı. 22 mayıs 2024 bolu gazetelerinden
 • LEVENT ÖMER BILTIR15.06.2024 07:57

  Yönetim kurulu 6.6 milyon TL verdi. Ben 50 milyon TL verdim. Artık yönetimin gücü yetmiyor ve bu nedenle 8 Haziran'da olağanüstü kongreye gitme kararı aldık" dedi. 24 mayıs 2023 bolu gazetelerinden
 • BOLUSPOR - YAMAN14.06.2024 17:29

  Levent Hoca yazdıklarında kısmen haklı ama Boluspor konusunda bir konuyu atlıyor. Daha önce bu konuda Ali Hoca da yazılar yazmıştı ona da aynı şeyi hatırlatmiştim. Şimdi Profesyonel bir futbol kulübü ile ildeki basketbolu, Voleybolu yada kültür merkezlerini kıyaslamak çok mantıksız ve alakasız. Şöyleki Futbol tüm dünyada diğer spor dallarından daha ilgi çeken bir spor dalıdır veFutbol'un kendine özel gelir kalemleri vardır. Yayıncı kuruluş naklen yayın gelirleleri,, iddaa gelirleri , stadyum - seyirci gelirleri , sponsor gelirleri, reklam gelirleri store gelirleri ve yönetim kurulu bağış ve katılım ücretleri vb. Şimdi bu gelirleri futbola harcamayıp yerine kullarda basket eğitimi verelim , kültür merkezi yapaılım, yada halı saha yapalım demek biraz saçma. Zaten Boluspor olmazsa o gelirlerde olmayacak. Olmayan bir para ile nasıl halı saha yapacaksınız , nasıl basketbol eğitimi vereceksiniz yani çok merak ettim doğrusu. Diğer taraftan halısaha ,kültür merkezi açması gereken, basket eğitimi vermesi gereken Boluspor mu ? yoksa spor bakanlığı yada belediye mi? bakış açısını değiştirin lütfen... Selamlar
 • Büyük Boluspor14.06.2024 13:56

  Parayı sana versinler sende akşama kadar boş boş yazılar yaz….Devlet Boluspor’a paramı veriyor? Mevcut yönetimin başında Savaş ABAK var.Bolusporun geçmişten kalan tüm borçlarını yönetimiyle birlikte kapattı.Tutup senin saçma fikirlerinemi saçsınlar paralarını?
 • Koc koroglu14.06.2024 10:15

  Yaw nekadar boş bomboş bi yazı bu...Ne yaptı hemşerim BOLUSPOR size bizim içinde warsa yoksa BOLUSPOR

GÜNÜN SÖZÜ

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

SON YORUMLAR
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak