BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

 • Üniversiteli Öğrencilerden geri dönüşüme destekİlgili haberi göster

 • emine13.04.2010 20:17

  destek verdik. atıkları biriktirdik. kapıcının keyfi gelipte salı günleri atıkları almadı. haftalarca evde çöp mü bekletelim? zaten kapıcı alsa mahallede günlerce bekliyor.sonraki günlerde de normal çöp olarak alınıyor.bizim evde atık topladığımızla ve beklettiğimizle kalınıyor.bizde öğrenciler gibi belediyeye mi getirsek acaba?
 • Bolu Dağı Tüneli Ankara istikametine kapatıldıİlgili haberi göster

 • ercan 14.04.2010 16:59

  hayırlı olsun
 • Yavru Abant Gölü erozyona neden olduİlgili haberi göster

 • muslera10.04.2014 21:22

  çok güzeldi resimler kim yaptıysa çok sağlun
 • turhan12.04.2010 22:28

  ABANTIN İÇİNE ETTİLER,ABANTIN BU HALİNİ UNUTTURMAK İÇİN PİLAV DÖKSELER UNUTTURAMAZLAR. BOLU BELEDİYE BAŞKANIMIZ BİR KONUŞMASINDA ABANT 'TAKİ OLAYLARDAN BÜLENT ARINÇ BEYİNDE HABERİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ NEDEN İLGİLENDİKLERİNİ  SÖYLEMEDİLER. ACABA BURAYA MECLİS BİNASIMI YAPILACAK. HAYIRDIR İNŞALLAH ,HAYIRDIR İNŞALLAH.
 • Tolga Kaya12.04.2010 17:21

  Seza bey sorumlunun Bolu valisi olduğunu bilmeyen mi var ? davostan daha güzel olacağını söylüyordu.Yerel yönetimlere yetki verilsin diyoruz. böyle yöneticiler olduğu sürece bu yetki verilmesin. Meslek odalarına gelince belediye başkanından korkularından sesleri mi çıkıyor? Burunlarının dibindeki Atatürk parkında boşa harcanan trilyonlara ve yapılan yanlışlara seslerini çıkarabildilermi ? İktidarın valisi, iktidarın 3 milletvekili ve iktidarın belediye başkanı elele verdiler bolunun canına okuyorlar.
 • SEZA VARDALLI12.04.2010 15:17

  ABANT'TA YAŞANAN KATLİAMIN SORUMLULARINI BÜTÜN TÜRKİYE MERAK EDİYOR. BAŞTA KONU İLE İLGİLİ BÜROKRATLAR OLMAK ÜZERE DİĞER SORUMLULAR DA AÇIKLANSIN. ABANT'IN ETRAFINA 18 METRELİK YOL YAPAN VE ÜZERİNİ STABLİZE MALZEME İLE YER YER 1.5-2 M. DOLDURAN DOĞA DÜŞMANLARINI BİLMEK İSTİYORUZ. AYRICA KONUYA DUYARSIZ KALAN MESLEK ODALARINI VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ DE GÖREVE DAVET EDİYORUM
  ABANTA SAHİP ÇIKILMALI, YAPILAN TAHRİBATIN TELAFİSİ NE YAZIK Kİ MÜMKÜN DEĞİL. YAPILAN BU TAHRİBATI SAVUNAN, KENDİNİ MÜHENDİS SANAN KİŞİLERE DE GÖZLERİNİ AÇMALARINI ÖNERİYORUM. BÖYLE BİR TAHRİBATI İNSAN KENDİ BAHÇESİNE BİLE YAPMAZKEN DOĞA HARİKASI ABANT'A NASIL OLUYOR DA YAPIYOR? İLGİLİLERE DUYURULUR.
 • Vefat edenlerİlgili haberi göster

 • ÖZDEMİR ARZUHAL12.04.2010 17:55

  VEFAT EDENLERE ALLAHTAN RAHMET, GERİDEKİLERE SABIRLAR  VE SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER DİLERİZ
 • "Atık yağını dökme" projesi uygulanmaya başlandıİlgili haberi göster

 • hüseyin kapdan12.04.2010 08:41

  güzel bir çalişma hem çevre korunuyor hemde geri kazanım oluyor proje inşallah sonuç verir
 • Kendisini garantiye almış, çocuklarını mevlam kayıra...İlgili haberi göster

 • ismail kabadayı12.04.2010 16:35

  selamlar ne yapsın vatandaş yaşamak özgür olmak güç sahibi imkan sahibi olmak kolay mı elinde imkanı bu fazla imkanı olan varsa yada bu fotoyu çekipte haber eden sahip çıksın 2 kask hediye etsin iş imkan versin neyi soruyorsunuz ki siz bu haberi yapana bakın bide durumu ne ......kimse kusura bakmasın herkes istediği gibi yaşar o adamın elinden öpüyorum sonuç evlat.............anlayanlara .umarım bu yazımı yazarsınız
 • yorumcu12.04.2010 09:33

  napsın belki de ikinci veya üçün cü kask ı yoktur
 • hüseyin kapdan12.04.2010 08:46

  denecek hiç bir şey yok bizim başimıza bir olay gelmedikçe biz akıllanmayız
 • Boluspor'da hileli istifa bekleniyorİlgili haberi göster

 • m.ali yılman15.04.2010 11:02

  necip bey senin ne kadar çalışkan dürüst bir insan olduğunu sanayide tanıştığım günden beri biliyorum amatörde de olsa yöneticilik yaptım öncelikle bu işi çok sevip fedakarlık yapmak gerektiğini iyi bilirim bu kadar aşırı kalabalık faydası olmayan insanlarla çalıştın yanınızdaki 3-5 kişinin ve sizin fedakarlıklarınızla bu iş bu kadar oldu iyi işleriniz oldu ama üç yıldır bir adım ileri gidilmedi demekki olmuyor başarı getiremiyorsanız bırakmakta fayda var.bu arada son zamanlarda yaşadığınız olaylardan üzüntü duydum en kısa zamanda aklanacağınıza inancım sonsuz
 • Remzi KIRICI12.04.2010 14:48

     BOLUSPOR  YÖNETİCİLERİMİZ  ÖNCE BAŞARISIZLIĞIN SEBEBİNİ AÇIKLASINLAR.
      Boluspordaki başarısızlığın sebebi; bugüne kadar sürekli hocalara kesildi. Yönetim kendini gizledi. Şimdi de taraftar bize küfür etti, biz bırakıyoruz deniliyor. Küfür bir protosto şekli değil, küfürü tasdik etmek mümkün değil.
      Burada esas konuyu yöneticilerimiz, halkın gözünden kaçırıyorlar. Başkan Ç. Dardanel maçı sonrası "sorumlulardan hesap sorulacak" demişti. Ne oldu? Bolu seyircisine futbolcular gitmedi. Ne oldu? Lig bitiminde hesap veririm dediniz. Boluspor için lig bitti. Hesap ne oldu?
      Bolusporun başarısızlığının nedenlerini açıklayan hiç bir yönetici yok. Bir küfür almış gidiyor. Sadece Konya maçını düşünmeyin; Bu seyirci Hacettepe, Samsun, K.Erciyes ve Ç.Dardanel maçlarında sabretti, Konya maçında sabrı taştı.
       HESABI VERMEDEN KAÇMAK YOK.
 • Desise12.04.2010 00:06

  Necip kardeş, biz senin eczacı kalfalığı zamınını da biliriz. Boluspor başkanlığı döneminde edindiğin mal varlığını da...
  Üç seneden beri aynı hikayelerle Boluspor başkanlığını bırakıyorum deyip bırakmadığını da... Yükünü de tuttun aslında tutacağıın kadar. Bu saatten sonra blöfünü kim yutar...!
 • masum'ca mv.11.04.2010 20:17

  beyler! yetti artık bu boluspor'un derdi yahu. vatandaş aş iş derdinde, akşam olunca çoluğuna çocuğuna ne götürebilirimin derdinde, sizlerde koca koca ademler olarak bolunun en can alıcı gelirlerini Boluspora (başarılı olsun, birileri tatmin olsun diye) tahsis edilmiş olmasına rağmen hezimet ortada. bu duruma gönlümüz asla razı olmuyor beyler! bırakın bu işi kendi haline ya... bilin ki daha iyi olur ha nedersiniz??????
 • Üç defa boş ol11.04.2010 17:34

  Buna "hülle" denir. Nedense son dönemde alışkanlık haline geldiği görülmektedir. Hülle yapmak demek, bir erkeğin, üç talakla boşadığı eşi ile tekrar evlenebilmesi için, o kadını rızasıyla başka bir erkekle nikahlayıp, bir geceliğine zifafa sokması demektir. Şayet o erkek zifaftan sonra boşarsa, o zaman bu kadın da isterse ilk kocasıyla evlenebilir. Böyle bir uygulama ise bir erkek için zillettir, aşağılıktır. Arapça hile kökünden gelir, hilenin dik alası, abartısı, aşmışı, taban astarı manalarına gelir, yalancı bir ara nikahla haşa "Rabbi aldatma" mülahazasıdır, iğrençtir, komiktir, ironiktir, ayıptır, yazıktır.
 • Necip11.04.2010 13:08

  Başkanın destek vermediği hiç kimse yönetime aday bile olamaz. Tespitlerinize aynen katılıyorum. Kongrede 1-2 değişiklikle yine aynı yönetim iş başına gelir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.
 • Boluspor'da işler karıştıİlgili haberi göster

 • muzaffer atik11.04.2010 12:43

  sayın yonetım sezon sonunu beklemeye hıc gerek yok bence geregını hemen yapın, ınanın yonetımsız hatta teknık dırektorsuz takım bıle bundan ıyı sonuclar alır,taraftar bu sozlerden bıktı artık lutfen kımseyı kandırmayalım
 • Yöneticilere ve futbolculara tepki yağdıİlgili haberi göster

 • Hüseyin CAN12.04.2010 17:40

  Bencede tek kelimeyle yazıklar olsun. başta yöneticiler ve futbolculara <74 ruhunu katlettiniz.> bu camiaya yakışmıyorsunuz. biran önce yönetim istifa etsin, Futbolculardada biraz insanlık var ise kalan alacaklarından vazgeçip gitsinler. kalan maçlarada paf takımı çıksın. saygıdeğer başkan becikoğlu gibi birinin bu işe el atmasını bekliyoruz.
 • metin sakarya12.04.2010 09:06

  Benim insanım mükemmeldir. ama hic bi zaman kendini yönetecek doğru insanları secemedi, seçtirmediler. YAZIK CENNET BOLUMA...
 • hüseyin kapdan12.04.2010 08:45

  arkadaşlar bundan sonra bolu maçlarına gitmeyelim kendileri çalsınlar kendileri oynasınlar üzülen yalnızca taraftar
 • serdar11.04.2010 11:42

  duygusal tepkilerden ziyade soğukkanlı olma zamanıdır şimdi. yönetim şapkasını önüne koyup düşünmeli 2 senedir çok yükselen süper lige çıkma beklentisine nasıl cevap vereceğini bulmalıdır. yönetim başa geldiğinden beri bolulu kendisinden istenen bütün özveriyi yerine getirmiştir. sporcular ve yönetimde üzerine düşeni yapmalıdır. taraftar bunun gereğini beklemektedir.süper lige çıkmayı beklemek için 1 yıl daha beklenemez.
 • paşaköylüsami11.04.2010 10:47

  Ben haftalardır söylüyorum necip çarıkcının tek derdi gündemde kalmak Bolusporu basamak olarak kullanıyor...
 • gokhan11.04.2010 09:54

     Bankasya 1. liginde bu kadar çok para harcayıp bu kadar kötü sonuçlar alan takım yok malesef. Her hafta en yüksek ücretlerle maçları izledik, otoparka para verdik, boluspor günlerinde neredeyse hediyesi olmayan biletleri aldık. Sonuç, iflas eden altay bile ilk 6 da, bizim umudumuz kalmadı. Teşekkürler yönetim.
 • mustafa kaya11.04.2010 09:43

  yazıklarlar olsun böyle sporcuya böyle başkana
 • Halil KAYA10.04.2010 21:25

  son konyaspor maçını seyretim şunu anladımki tolga son tangoyu oynuyor. o yabancıları bulmak için çok uğraşıldımı acaba. bu takım ancak ihtıyarların oldugu liğde oynar diye düşünüyorum. Halı sanada yani.
 • murat10.04.2010 18:26

  yönetimi futbolcusu hepiniz defolun........
  bu takım bundan sonra maçlara paf takımıyla çıksın.
 • Boluspor'da uğursuzluk kimde?İlgili haberi göster

 • dörtdivanlı fahri13.04.2010 17:42

  bu bolulu futbolcular hiçmi maç seyretmiyor,hiçmi antreman yapmıyor,5m ilerdeki arkadaşına pas veremiyor,topun hızını ayarlayamıyor,dağlara taşlara orta yapıyor,topu tutan en az 2m sektiriyor,bu ne cahilliktir anlamadım....hepsi korkak,golü düşünemiyorlar,geriye yana vakit geçiriyorlar,bunların en az %80 i değişmeli,yönetim futbolcu alırken 1 kere değil,en az 5 kez seyretmeli..........
 • bülent cem mühürcüoğlu12.04.2010 07:19

  FUTBOLCUSUNDAN,TEKNİK HEYET VE YÖNETİME SONSUZ TEŞEKKÜRLER BU TAKIMDA SERTAN VARDAR LARIN AYTEK LERİN DAHA İSMİNİ SAYAMADIĞIM HAK ETMEDİĞİ HALDE GÖNDERİLEN KANIN SON DAMLASINA KADAR FUTBOL OYNAYANLARIN ESKİŞEHİR MAÇINDA ÖLÜMÜNE SAVAŞIP SONRA TAKIMDAN KOVULANLARIN AHI VAR AHI
 • Uğur 11.04.2010 10:55

  Bolu'nun bir 10 trilyonu daha Boluspor için çöpe gitti. Sahi bu kadar paranın döndüğü bu kulüpte paraların nereye ne kadar gittiğini kim biliyor. Başkan bu konuda neden şeffaf değil? Muhasip üye varmı bu kulüpte.
  Bir uğursuzluk var elbette. O kadar kişinin ahını alan bir kişinin, Allahın sevgili kulu olabilmesi mümkünmü? Allahın sevgili kulu olmayan bir kişinin işinin rasgitmesi mümkün mü? Şimdi vur kafanı taşlara. Ben ne yaptım diye biraz dövün bakalım. Ne demişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Birazcık duygu varsa sende kendi kendine vicdanın ile hesaplaşırsın.    
 • TAYFUN11.04.2010 01:04

  suç kesinlikle  bu takımın her macına giden taraftarda
 • halit coskun10.04.2010 20:53

  takim olamamanin acisini cekiyoruz. yanlis yapipta sucu taraftarda ve hocada bulanlar yillardir alip sattigi futbolculara baksin yeter. birazcik vijdan lütfen aynaya bakip dogruyu görün allah askina
 • tatangalar büyük reis10.04.2010 17:46

  eskişehir maçının hikayesini unutmadık necip bey çık adam gibi açıkla bolulu sakaryalı gruplar
 • İsmail Güneş10.04.2010 16:48

  Bolusporda uğursuzluk falan yok...Uğursuzluğu yaratan yöneticiler var...Sen 15 dakikalık park için 2 TL. al...Sonra güle oynaya maç sonucu bekle...Daha çok beklersiniz...Boluspor adına bir bizim maaşlarımıza el atmadığınız kaldı...Ah'lı paralar bunlar...İstemeyerek zoraki alına paralar...Küme düşerse bile ah-vah demeyin...Heryerde Boluspora yardım vs...İnsanları spordan da soğuttunuz yaa...Neyse siz tahsilata devam edin....
 • FARUK ÖZTÜRK10.04.2010 16:44

  SEZON BAŞINDAN BERİ SÖYLÜYORUM VEDE YORUMLARIM OLDU. YÖNETİM ÖNCE YILIN HOCASI DEYİP POF POF YAPTIĞI HOCASININ KUYUSUNU KAZDI SONRA 2. HOCA DA OLMADI. ŞUÇLUYU HOCADA BULDULAR NİYEMİ? ÇÜNKÜ YÖNETİM MÜTHİŞ TRANSFER HATASI YAPTI. KENDİ MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA TRANSFER YAPTILAR. AMA ALLAH BÜYÜK ALDILAR DERSLERİNİ BAZILARININ TAKIM BULMASINI BİLE İSTEMEYEN YA DA YARDIMCI OLMAYAN ÇARIKÇI ŞİMDİ BELASINI BULDU. AMA OLAN HEP GARİBANA VE DE BOLUSPORLU CEFAKAR TARAFTARA OLDU. OLSUN BE BİZEDE BİR GÜN KADER GÜLER İNŞALLAH....
 • serdar10.04.2010 16:30

  yöneticilerin hepsi işveren hepsi patron değil mi? onlar çalışmayan iş yapmayan personeline maaş verir mi, vermezler tabiiki. öyleyse bolusporuda işleri gibi görüp futbolcularada  kazandıkları maç başına paraları verilsin.
  ben 20 yıldır 1.lig takımlarını şehrimde göremiyorum, takım 1.lige çıksın diye her bolulu gibi gerekli özveride bulunuyorum. yöneticiler şu futbolcuların kulağını biraz çekerse herşey düzelir.
 • muzaffer atik10.04.2010 16:11

  yonetım ve bu oyuncularla hıcbıryere varılamayacıgını sagır sultan bıle bılıyor hayal kurmayalım sampıyonluk bu zıhnıyetle cok zor kımseyı kandırmayalım. hoca futbolcu hepsı hıkaye bolusporun ıyı bır yonetıme ıhtıyacı var bu boyle bılıne...
 • cuma10.04.2010 15:47

  düşünecek ne var tabi ki yönetimden. bu kadar da olmaz.
 • MEHMET CAN DUYARLI10.04.2010 15:44

  Yönetim hep teknik kadroyu değiştirerek başarının geleçeğini zannetti. Olmuyor,olmıyacak. Yönetiminde kendini gözden geçirme zamanı geldi sanırım. Super liğ'e çıktı, çıkıyor, çıkaçağız kelimelerine herkesin karnı doydu. Kimse vazgeçilemez değil. Mezarlıklar kendilerinden vazgeçilemiyecek zannedenlerle dolu.
 • 81 yaşında bisiklet tamirciliğine devam ediyorİlgili haberi göster

 • yavuz saykı13.03.2011 22:12

  SAYIN SABRİ BEY ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN BABAMDA SİZİN YAŞINIZDA
  AYNI MESLEKTEN LAKİN ARTIK BAYAGI YAŞLANDI ELİNDE KALAN ESKİ MOTOR VE BİSİKLETLER VAR COK UYGUN FİYATA BUNLARI SATMAYI DÜŞÜNÜYOR İSTERSEN SANA SATABİLİR İLGİNENİRSEN BENİ ARA
  YAVUZ SAYKI 0535 340 50 85   100 BİŞİKLET 10 ADET MOTOR
  VADELİ OLABİLİR KOMPİLE BİSİKLET DÜKKANI .... SAYGILARIMLA
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak