Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Alpağut Mahallesi Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisi beğeni topladı

Alpağut Mahallesi Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisi beğeni topladı
  12 Haziran 2024

  Alpağut Mahallesi Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisi beğeni ...

        Alpağut Mahallesi Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisi beğeni topladı
        Alpagut Mahallesi Halk eğitim merkezinin yılsonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisi, açılış töreniyle kapılarını ziyaretçilere açtı.

         Alpagut Mahallesi Muhtarlığında yapılan Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisine, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkan Yardımcı Leyla Beykoz, Alpagut Mahallesi Muhtarı Sema Bostancı ve çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı. 

         El emeğiyle yapılan ürünler büyük beğeni topladı

         Sergide, Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin el emeğiyle yaptığı ürünler büyük beğeni topladı. Moda ve deri aksesuar meraklılarının yanı sıra giyim sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren etkinlikte, hazır giyimden deri çantalara, ayakkabılardan kemerlere kadar geniş bir ürün yelpazesi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Yüksek kaliteli ve özgün tasarımların bulunduğu stantlar, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

         Arkadaşlarımız büyük fedakârlıklarla bu eserleri ortaya çıkardılar

          Alpagut Mahallesi Muhtarı Sema Bostancı, serginin açılışıyla ilgili yaptığı konuşmasında, Kursiyerlerin zor şartlar altında eğitim aldıklarını belirterek; “Bizim köy konağımızda soba yanar, odun da kesilir, kömür de doldurulur. Öyle olmasına rağmen tüm arkadaşlarımız büyük fedakârlıklarla bu eserleri ortaya çıkardılar. Kursiyer arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

  • Metin Çelik14 Haziran 2024 . 01:22

   Rasim Beyden söz açılmışken. Ben de ilave yapmak isterim. Sn Rasim ÖZDEMİR Sn Belediye Başkan Yardımcısı genç arkadaş. ben sizinle bir kaç defa Toplu Taşıma Yolsuzluğunu konuştum. Bana dediniz ki. Biz bu firmadan kurtulmak için mahkemeye başvurduk ama davayı kaybettik. Sözleşmesi Haziran 2024 de doluyor . İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile anlaşma yaptık Başkan bunu basında açıkladı . Siz bunu söylemiştiniz Ne oldu kardeşim. Aynı firma ile Yıl sonuna kadar sözleşmenizi uzattınız. iki binişlik kart için HARAÇ almaya başladınız 100 lira. insan utanır bu parayı almaya . tabii seçimlerde ille de tanju resimlerini otobüslerin arkasına asan sisteme hukuk bir şey yapmazsa Sen Her gittiğin yerde Başkanım başkanım dersen MİLLETVEKİLLİĞİNİ unut. Seni Başkan Yardımcısı Yapmış Krallık sistemi. Başkan Yardımcısı olabilirsin ama vali hikayesini hatırlatmak isterim. adam oğluna vali olabilirsin demiş. şimdi hangi yüzle halkın karşısına çıkıp ta CHP Ye oy isteyeceksiniz Yarım seçim olsa ne yapacaksınız sen vekilliği unut . Başkanım başkanım diye nikah kıymaya davam et kardeşim. Üç kuruşa kişiliğini satanlardan Allah Bu ülkeyi Korusun.
  • Bolulu birisi13 Haziran 2024 . 14:39

   Bundan sonra hiçbir icraatını eleştirmiyor sonuna kadar sana destek veriyorum başkanım. Bolu bundan anlar lütfen suya % 100 zam emlak vergisine % 50 zam ve ulaşıma %25 zam yap. Nasılsa Bolu seni %60 ile seçti eleştirmezler seni başkanım.
  • 145213 Haziran 2024 . 13:55

   arkadaşla yorumculara soruyorum karın sancınıızmıvar allkası olmayan yorum yapmışsınız
  • Aladağ13 Haziran 2024 . 10:39

   Yok soba yanar, yok kömür yanar, yok odun kesilir. Garibanlığı bari bize bırakın.
  • Rasim13 Haziran 2024 . 10:39

   Herbokolog rasimden bulaşmıştır
  • Metin Çelik13 Haziran 2024 . 00:13

   Tanju Özcanın Yanındakini Özgür Özel zannettim İstifaya davet edecektim dikkatle baktım o değil. Ya ne kadar ciddiyetsiz bir gösteri arkadaş halkı uyutmaya devam ediyor. Toplu taşıma ücretlerini oldu bittiyle 2 binişlik kart ücretini 100 lira yapmış sanki Antalyaya gidiyorsun mübarek. iki adımlık Yolu 25 lira yapmış kaç liralık yakıt yakacaksa. Birileri otobüs alıyor iki tane de şöför çalıştırıyor belediye de halkı kazıklıyor Bir de utanmadan meydanlara çıkıp açılış yapıyorlar Halk Otobüslerinin 25 lira yapılması Bana göre seçmene Rüşvet verilmesi ile aynı anlama gelmektedir. Sen belediye başkanısın git belediye işleri ile uğraş sana ne bilmem nerede ne açılışı var sen parti başkanı mısın

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir dinin tabiî olması için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak