Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!

FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!
  9 Haziran 2024

  FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl! ...

  FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!

        FAY Yamaner Mücevher, Bolu’nun hizmetinde tertemiz bir 35 yıl!
           Bolu’da, 35 yıldır tertemiz bir şekilde büyüyerek hizmet veren Fay Yamaner Mücevher, bu onuru personeliyle birlikte kutladı. Uzun yıllardır şirkette görev alan personellere hediyeler verildi.
           Bolu’da, girişimci, yenilikçi bir hizmet anlayışı ile 35 yıllık tertemiz bir maziye imza atan Fay Yamaner Mücevher, bu haklı gururu personeliyle birlikte bir bütün halinde kutladı. 
             Bolu’da uzun yıllardır hizmet veren Fay Yamaner Mücevher, 35 yılı geride bıraktı. Fay Yamaner yönetim kurulu, 35 yılı geride bırakmanın mutluluğunu, personelleriyle birlikte paylaştı. Firmaya uzun süredir hizmet veren personellere hediye takdim edildi.

          Fay Yamaner Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, uzun yıllardır kendilerine destek olan personeline teşekkür etti.

           Kutlama organizasyonundan kareler paylaşan Yamaner, “35. yılımızda ‘Fay Yamaner de Yılın Işıltıları’ başarımızın sırrı gerçekten aile olabilmek. Ailemiz içinde 25’inci yılını, 20’nci yılını, 15’inci yılını, 10’uncu yılını, 5’inci yılını tamamlayan  ‘tam 16’ arkadaşımıza, gönüldaşımıza, ödüllerini takdim edebilmenin mutluluğu fotoğraflara sığmıyor. Hayat yolculuğunda iyi ki yollarımız sizlerle kesişti ve devam ediyor. İyi günde ve zor günde birbirimize sarılmaya devam edeceğiz. Yeni nesillere ilham vermek, onlara güçlü bir miras bırakmak ve sektördeki öncülüğümüzü sürdürmek için kararlılık ve samimiyetle ilerleyeceğiz. 35. yılımızda bu özel gün vesilesiyle, her birinize teşekkürlerimi sunuyoruz. Birlikte başardıklarımız ve gelecekte başaracaklarımız için sizlere minnettarız. Nice başarı dolu, birlik ve beraberlik içinde geçecek yıllar diliyoruz. İyi ki siz kıymetli Fay Yamaner Ailemiz” dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak