Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

GOLD HARVEST'A YILDIZ YAĞMURU!

GOLD HARVEST'A YILDIZ YAĞMURU!
  6 Haziran 2024

  Belçika merkezli Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (International TasteInstitute) tarafından ...

  Belçika merkezli Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (International TasteInstitute) tarafından dünyanın önde gelen şef ve sömeliyelerince gerçekleştirilen tat değerlendirmesinde (SuperiorTasteAward), Gold Harvest olarak;Master Nut Leblebi Ezmemiz çok büyük bir beğeni ile 91.8 puanla 3 yıldız alarak “Sıradışı ürünler’’ kategorisinde yerini aldı. Eşsiz ve Keşke dedirtmeyen Master Nut Ballı Mısır Cipsimizde yıldızını alarak “Göze Çarpan Ürünler’’ kategorisine girmesiyle büyük bir başarıya imza attık.

  Gıda sektörünün en prestijli ödüllerinden biri kabul edilen SuperiorTasteAward’ı kazanan Gold Harvest lezzetleri, böylelikle uluslararası arenada da tescillenmiş oldu.

  Le Guide Michelin ve Gault&Millau gibi sektörün en iyi kuruluşları tarafından öne çıkarılan isimlerle çalışan 200'den fazla profesyonel şef ve sömeliyenin yer aldığı jüriden böyle bir onay alınması Türkiye pazarının zenginliğini ve gelişimini tanıtmak adına önemli bir kazanç durumunda.

  “Gold Harvest Kuruyemiş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi” adıyla yola çıktığımız 2018’den bu yana yenilikçi uygulama ve araştırmalarımızla 65.000 metrekare üzerine kurulu tesisimizde, yıllık 98.000 ton kuruyemiş, kuru meyve ve cips  üretimi ve paketleme kapasitemizle pazara yön vermeye ve Türkiye’ye katkı sağlamaya devam edeceğiz.

  • Tüketici 7 Haziran 2024 . 10:11

   Ne! Belçika International TasteInstitütüsü Le Guide Michelin Gault&Millau'sünün 200 sömeliyesi tarafından superior taste award ile % 91.8 puan mı? Leblebi ezmesi! İyiii... Tüketiciyiz biz, hemen gidem alam o zaman. Bu gadar büyük başarılardan sonra artık bi yüz kağadı hakeder heral bunun bi kavanozu. Ben aracın. Canım kapitalizmim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Çalışmak, neşeli olmak, çeneyi sıkı tutmak, işte sana başarı.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak