Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

5 Haziran Dünya Çevre Gününde Vonresort'tan örnek etkinlik

5 Haziran Dünya Çevre Gününde Vonresort'tan örnek etkinlik
  5 Haziran 2024

  5 Haziran Dünya Çevre Gününde Vonresort'tan örnek etkinlik Bolu'nun ...

  5 Haziran Dünya Çevre Gününde Vonresort'tan örnek etkinlik

      5 Haziran Dünya Çevre Gününde Vonresort'tan örnek etkinlik
        Bolu'nun önemli turizm tesislerinden Voresort 5 Haziran Dünya Çevre Gününde önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Dağkent Kıroğlu Eğitim ve Sağlık Vakfı İlkokulu 1. sınıf öğrencilerini otellerinde ağırlayan Vonresort çalışanları, minik öğrencilerle birlikte ağaç dikti.

         5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle gerçekleştirdikleri etkinlik hakkında bilgi veren Genel Müdürü Erdinç İbrahim Savul, ''140 dönüm orman arazisi içinde yer alan otelimizin masalsı bir doğası var. Bugün 5 Haziran Dünya Çevre Gününde  gözleri pırıl pırıl parlayan ülkemizin de geleceği olduğuna inandığımız çocuklarımızla,  Dağkent Kıroğlu Eğitim ve Sağlık Vakfı İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimizle birlikteyiz. Öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle, çalışma arkadaşlarımızla birlikte otelimiz bahçesine ağaç dikimleri yaptık. Öğrencilerimiz büyüdükçe bu ağaçlarımızda onlarla birlikte büyümeye ve gelişmeye devam edecek. Bizler, yenilenen otelimizde yeşilin her tonunu misafirlerimizle buluşturmak istiyoruz. Bu anlamda sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyoruz. Bundan sonra da benzer projelere eve sahipliği yapmaya devam edeceğiz” dedi.
        Sınıf Öğretmeni Sibel Aliş Seyithanoğlu Vonresort yetkililerine teşekkür ederek, “Çocuklarımıza çevre bilincini aşılamak için bu etkiliği gerçekleştirdik. İçerisinde bulunduğu doğasıyla, etkinliğin Vonresort Otel'de gerçekleştirilmesi daha da anlamlı oldu.Öğrencilerimize gösterdikleri misafirperverlik için tüm Vonresort Ailesine en kalbi duygularıla teşekkür ederim” diye konuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak