Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Kampüste mezuniyet haftası ve inşaat zamanı uyumsuzluğu

Kampüste mezuniyet haftası ve inşaat zamanı uyumsuzluğu
  4 Haziran 2024

  Kampüste mezuniyet haftası ve inşaat zamanı uyumsuzluğu Kampüsün ...

        Kampüste mezuniyet haftası ve inşaat zamanı uyumsuzluğu

         Kampüsün en güzel olması gereken zamanında yersiz ve gereksiz alt yapı düzenlemesi akıl almaz düzeyde. Maalesef yöneticiler öğrenci ve aile taleplerinden uzak olduklarından farkında değiller ne yaptıklarının. Biraz düzen intizam ve ilgi. Tabiki o da olmayınca düzensizlik kargaşa hep halimiz. İnsanın aklı kadrolaşmada olunca yapacak birşey de kalmıyor. Ailelerin ziyaret ettiği en güzel zaman ve asgari önem gösterilmesi gerekirken orta alanda kepçenin toprak kazıyıp etrafı şantiye yapmasına nedir bilinmez. Ama yönetim yönetim değil, dünyadan haberi olmayan insanları gen sekreter diye getirirsen olacağı budur. Hak ediyoruz ne diyelim.

  • Köroğlu Torunu7 Haziran 2024 . 19:51

   Sen çocuk mu kandiriyon burada bu yazıda ikimizden başka yorum yapan yok hatta yaziyida bence sen yazdın
  • Köroğluna7 Haziran 2024 . 15:32

   Sana yorum yazan arkadaşın yorumuna baktım, hiçte zorlama değil, gayet sıradan gerçekçi yani 1 hafta geç başlasa olmazmı demiş, bunun neresi zorlama, önemli olan konu şu biz kampüste yaşıyoruz, ve 20 yıldır ben buranın personeliyim, sen görmediğin yaşamadığın bir yer için oturduğun yerden niye sallama yorum yapıyosun
  • Köroğlu Torununa diye ya7 Haziran 2024 . 12:33

   Ben yönetici falan değilim.sizinkisi körün dolma yeme hikayesi ben emekli bir vatandaşım.benim yazdığım ıp gazetede vardır.ben emekli olduğumu her türlü ispat ederim.sen iftiranla baş başa kalırsın.istersen mahkemeye gidebiliriz. Bende Ankara üniversitesi mezunuyum.insaat çalışması her zaman her yerde var.bu olaydan dolayı senden başka kimse yadirgamaz. Seninki zorlama bir eleştiri olmuş.
  • Köroğlu torununa6 Haziran 2024 . 10:50

   Bu zekayla yönetimisin sen, kampüsteki o gereksiz ve israftan başka nirşey olmayan aydınlatma işi 1 hafra geç başlasaydı, 81 ilden mezuniyete gelen veliker bu rezilliği görmeseydi baibü adına iyi bir izlenim olsaydı kötümü olurdu.
  • Anket5 Haziran 2024 . 15:51

   Rektörlük personele memnuniyet anketi yapıyır, sorularda bölüm başkanı ve dekan var, ancak rektör ve yardımcıları oylamaya katılmamış, en önemli kriter oysa bunlar, keşke hazırlayanlar rektöre göstermeden anketi kullanıma açsalardı, yüzde 10 memnunum dermiydi rektör ve yardımcılarından
  • Köroğlu Torunu5 Haziran 2024 . 09:41

   Arkadaşım ne yapacak yönetim hokus pokuslamı yapacak. bu binaların mutlaka bir başlama bitirme zamanı vardır.belki yeni yıla yetişecek.bu adamlar ağzı ile kuş tutsa siz yine zorlayarak eleştirecek bir şey buluyorsunuz. arkadaşım demişsin inşaat diye bu inşaat sabah başlayıp akşama bitmiyor. İnşaat yapılması mezuniyet ne alaka mezuniyet günü diye temizlik de yapilmasın hatta o gün araştırma hastanesine hastalar ve ziyaretcilerde gitmesin o yolda trafik yoğun oluyor. Tamirat da yapılır insaatda yapılır.hayat devam ediyor. İşler bı şekilde devam etmesi lazım. inşaat yapılması için maddi kaynak,yer,plan proje, ihalesi kim bilir daha resmi olarak neleri var . O zaman herkes bı şey ister yok mezuniyet haftası yok sınav haftası bu insanlar o zaman neyi ne zaman yapacaklar.boyle bı eleştiriyide ilk defa duyuyorum.universitede mezuniyet zamanı inşaat çalışması var.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak