Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (13 Mayıs Pazartesi)

Vefat edenler (13 Mayıs Pazartesi)
  13 Mayıs 2024

        1- Paşaköy Mahallesi halkından, merhum Hüseyin BERBEROĞLU’nun eşi, Yüksel, Aysel, Ayten ve merhum Abdullah BERBEROĞLU’nun anneleri, Emine ve Müyesser BERBEROĞLU, Celal YERLİKAYA’nın kayınvalideleri, Ayşe ve merhum İsmail BERBEROĞLU, Hatice BUDAKOĞLU’nun kardeşleri; Fatma Şerif BERBEROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Karca Köyü halkından; Hüseyin ÖZÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karca Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        3- Mudurnu İlçemiz Taşkesti Beldesi Gölcük Köyü halkından; Safiye YILMAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mudurnu Taşkesti Gölcük Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Çalışlar Köyünden; Dursun Aslan'ın eşi, İsmail Aslan, Burak Aslan ve Emine Özdemir'in anneleri, Ali Osman Aykut'un kardeşi; Arife ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi saat 12.00'de Bahçelievler Mahallesi Toki Konutlarındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Çalışlar Köyü mezarlığına defnedilecektir. 

        5- Göynük İlçemiz Kabakulak Köyü halkından; Kamile METİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Göynük Kabakulak Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       6- Mengen İlçemiz Karaşeyhler köyü Arslanlar mahallesinden, merhum Hacı Turgut Esmertaş ve Gülfer Esmertaş’ın kızı, Hayrettin Işıldak’ın eşi; Neriman Esmertaş IŞILDAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazının ardından Sazlar Köyü Kiremitlik camisinde kılınacak cenaze namazını müteakiben Sazlar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

         7- Mengen İlçemiz esnaflarından ve Hacıahmetler köyünden Adnan Eroğlu’nun eşi, Ömer Faruk, Soner, Mehmet ve Yunus Emre Eroğlu’nun anneleri; Zeliha EROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

           Cenazesi bugün  ikindi namazının ardından Tabaklar Yazıyaka camisinde kılınacak cenaze namazını müteakiben Hacıahmetler köyünde aile mezarlığına defnedilecektir.

          8- Gerede İlçemiz Koçumlar Köyü Kıncallar Mahallesinden; Hüseyin ve Faruk Fındık'ın kardeşleri, Satılmış, Ramazan ve Nermin Fındık'ın babaları, Sedaş personeli Feyzullah Güldemir'in kayınpederi; Fevzi FINDIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi ikindi namazına müteakip Koçumlar Köyü Kıncallar Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Önemli olan akıllı olmak değil, aklı yerinde ve zamanında kullanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak