Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (10 Mayıs Cuma)

Vefat edenler (10 Mayıs Cuma)
  10 Mayıs 2024

        1- Kalıcı Konutlar Mahallesi halkından, Ali Metin, Ali, Veysel, Çetin AKDOĞAN, Gülnaz, Elmas, Sakine’nin anneleri; Elife (Akkadın) AKDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Karaçayır Mahallesi halkından, Hüseyin ve Zeynep KESKİN’in kızları, Seçil, Mihraci ve Murat KESKİN’in ablaları, Sude GÜVERCİN’in annesi; Selma KESKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii’nde  kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Merhum Çetin KOÇ’un eşi, merhum Bora KOÇ, Yunus KOÇ’un anneleri, merhumlar Mehmet Hulisi, Abuhayat, Ahmet Nail UĞURLU’nun kardeşleri, emekli öğretmen; Muhabbet KOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Yenimahalle sakinlerinden; Tabakhane çalışanlarından Ali Küçük ve Ayhan Küçük’ün babaları, merhum Berber Kadir Avcı ve Hasan Avcı’nın enişteleri, Emekli Şoförlerden; Hacı Hüseyin KÜÇÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi Saat;12.00’da Yenimahalle Nalbant Caddesindeki evinden alınarak Cuma namazına müteakip Yeni Camide kılınacak cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Şehir Toklar'dan; Merhum Katip İlyas Ergüven'in eşi, Kemal, Fuat ve Murat Ergüven'in anneleri, Müveddet Ergüven'in kayınvalidesi, İsmail ve İbrahim Akkaya'nın teyzeleri; Adalet ERGÜVEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi Saat;11.30'da Seviller Mahallesi Bekçi Mustafa Sokaktaki evinden alınarak Cuma namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Gündüz kandilini Hazırlamayan, gece karanlığına razı demektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak