Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Bolu'nun öncü firması Fay Yamaner Mücevher'e özel teşekkür

Bolu'nun öncü firması Fay Yamaner Mücevher'e özel teşekkür
  22 Nisan 2024

  Bolu'nun öncü firması Fay Yamaner Mücevher'e özel teşekkür 2022 ...

        Bolu'nun öncü firması Fay Yamaner Mücevher'e özel teşekkür
        2022 yılı vergilendirme döneminde dereceye giren Fay Yamaner Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner’e, Bolu İl Defterdarı Hasan Çelik tarafından teşekkür belgesi verildi.

        Ticari hayatında yaptığı öncülükler ile girişimde bulunduğu alanlarda 1 numara olarak daima adını en başa yazdırmayı başaran Fatih Yamaner'i iş yerinde ziyaret eden Bolu İl Defterdarı Hasan Çelik ve Bolu Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Ozan 2022 vergilendirme döneminde Bolu’da 100 şirket arasında 54. sırada yer alan Fay Yamaner Mücevher’e “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

         Fatih Yamaner Fay Yamaner Mücevher’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Bolu İl Defterdarımız Sayın Hasan Çelik ve Bolu Vergi Dairesi Müdürü Sayın Mehmet Ozan, Fay Yamaner Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Yamaner’e ziyaretleri ve “Teşekkür Belgesi” takdimleri için şükranlarımızı sunarız. 2022 yılında Bolu’da en yüksek vergi tahakkuk eden 100 şirket içinde 54. sırada yer almanın ve en yüksek iş istihdamını sağlayan şirketler arasında yer aldığımız için memnuniyet içindeyiz” dedi.  

         Bolu İl Defterdarı Hasan Çelik ise yaptığı kısa açıklamada; “2022 yılında yüksek istihdam sağlayarak öncü ve örnek olmanız nedeniyle kutlar, ülke ekonomisine yaptığınız değerli katkılardan dolayı Teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak