Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

"Ayak üstü günde 50 yalan söyleyen bi soğukkanlı becerikli bir yalancısın"

"Ayak üstü günde 50 yalan söyleyen bi soğukkanlı becerikli bir yalancısın"
  4 Aralık 2023

  İlkay Bayrak; "Ayak üstü günde 50 yalan söyleyen bi ...

         İlkay Bayrak; "Ayak üstü günde 50 yalan söyleyen bi soğukkanlı becerikli bir yalancısın"

         CHP Genel Merkez tarafından affedilerek yeniden partiye kabul edilen Tanju Özcan'ın aday gösterilip gösterilmeyeceği tartışılırken, Bolu'daki birçok CHP'li şimdiden kendisine oy vermeyeceklerini yüksek sesle deklare ediyorlar. Tanju Özcan'a CHP'liler zehir zemberek sözlerle hiç çekinmeden yüklenmeye devam ediyorlar.

          CHP'li meclis üyesi İlkay Bayrak'ın sosyal medya hesabından çok sert eleştiriler yönelttiği yazısı aynen şöyle;             

          "Susayım diyorum susamıyorum, boş ver diyorum onu da yapamıyorum. Beyimiz Ankara'dan Bolu'ya gelişinde bir şov yapmak istedi. Sandı ki 2019'daki karşılama gibi olacak. Umduğunu bulamadı. Videoyu izleyin Narsist Dalkavuğa soruyor "Kaç araç var?". Dalkavuk cevap veriyor "En son iki yüze kadar saydık sonrasını sayamadık." Bak işte senin en büyük problemin bu. Senin etrafında seni gerçekten seven bir tane insan yok. Sedat saymamış bile zaten "Lan şimdi az bir rakam söylerim Hala Oğlundan fırça yeriz bari sallayayım onu mutlu edecek bir sayı olsun" diyerek anı kurtarmış. Aslında sen yılların siyasetçisisin baktığın zaman anlarsın sormana gerek bile yok. Alacağın cevabın yalan olacağını bile bile soruyorsun. Kendini kandırıyorsun. Bak Tanju efendi sana aylar önce bir şey söylemiştim. Sen hastasın acilen tedavi olmalısın. Genel merkezin önüne gittin arkanda yancılar ve zorla getirdiğin insanlar haricinde kimse yoktu.

        İmamın kayığına bindik yolda kaldık dedin. Yine bir şekilde o kayığa bindin şimdilik. Bolu'ya geldin yine karşılayanlar aynı cenah.

         Tehditle, şantajla il ve ilçe yönetimlerini bir şekilde dizayn ettin. CHP'de Tanju Özcan'dan başka aday adayı yok algısını da başarılı bir şekilde yaptın. Ama bunlar da seni artık kurtaramaz.

         Şuna bakın yahu coşkulu karşılama. 300 araç karşılamış ama fotoğraflara bakıyorsun 100 kişi yok. Demek ki insansız araçlar karşılamış.

         O karşılamaya gelenlere de tavsiyem 31 Mart akşamı acil servisleri dolaşın. Tekleme, çarpıntı ve kalp krizi vakalarının tavan yaptığını göreceksiniz. Çünkü bunun yanındaki güruhun ikbali ona bağlı. Hepsi de 31 Mart 2019 öncesi hiçliklerine geri dönecekler.

         Benim asıl sözüm Tanju Özcan'a her dönem karşı olup da bugünkü tablonun oluşmasında payı olanlara. Beğeniyor musunuz eserinizi, içinize siniyor mu? Eğer siniyorsa hiç lafım yok. O zaman bu tiyatrodaki figüranlığınıza devam edin. Belki ilerde figüranlıktan rol sahibi olmaya evrilirsiniz. Tabi ortada bir sahne kalmayacağı için nerede olacak çok merak ediyorum.

        Bu ruh hastası ile aynı çöptesiniz hala farkında degil misiniz? Aslında şu aşamada yapmanız gerekenin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz da sağıra yatmaya devam edin bakalım. Bunu hepimiz yaşayarak göreceğiz. Vakit çabuk geçiyor. 

         Bu adam yıllarca Bolu Chp'yi kendisine muhtaçmış gibi gösterdi. Ben de zaman zaman bu algılara alet oldum. Ama benim gözüm açıldı. Türk siyaset arenasında 100 yıllık geçmişi ile tek gerçek bir parti kimliği olan sadece CHP'dir. Bu parti hiç bir zaman adaysız da kalmaz Lidersiz, sahipsiz de. Ama böyle tatlı su kurnazları ile adaysız kalmış hale getirilir. Dediğim gibi zaman çok çabuk geçiyor. Hep birlikte yaşayıp göreceğiz. İlkay Bayrak ilk sözünü söylediği yerde.

         Bak Tanju. Burasını da yaşadın gördün. Burası veballi bi yer. Burası çalışkan iş bilen insanın altından kalkanileceği bi yer. Sen ne yaptın. Mecliste sovmenlik yaptın. Ekibini besleyerek yanında tuttun. Milletin parasını söylediğinin tersine har vurup harman savurdun. Bolu halkını 5 yıl devletin nimetlerinden iller bankası payından mahrum ettin. Yaptığın tek şey mantığının sana buyurduğu göz boyayarak seçime hazırlanmak. Kalıcı eser peşinde değilsin. İşin gücün yalan dolan. Ayak üstü günde 50 yalan söyleyen bi soğukkanlı becerikli bir yalancısın."

  • Taner6 Aralık 2023 . 11:57

   İlkay Bayrağın onca ithamına karşı Tanju Özcan tek cümle karşılık veremiyor bu da iddiaların doğruluğunu ispatlıyor.Madem İlkay Bayrak yalan yanlış konuşuyor Tanju Özcan neden belgelerle yok böyle bir şey diyemiyor .Hadi Tanju Özcan diyemiyor neden diğer CHP meclis üyeleri susuyorlar onlar yok böyle şey desinler hadi hadi hadi
  • Doğrucu 5 Aralık 2023 . 21:44

   Herkes yanlış bir sen doğrusun zaten çık seçime hadi sen ol o zaman aday olacak parti bulabilirsen Tanju Özcan diye yazılır ADAM diye okunur.
  • Bolulu5 Aralık 2023 . 19:31

   Cakma CHP liler şaşşaşak gercek CHP defol git diyor.
  • ADİLCE5 Aralık 2023 . 13:34

   Tebrik ederim İLKAY BEY ,tarafsız hakkaniyet dolu bir yazı,UĞUR AKBAY' ın ''''şaklabanlık yapma''''sözünün arkasını destekli dolduruyor.hangi kalıcı hizmeti yaptı da vatandaşın yüzüne bakacak hali mi kaldı?Kadehleri kaldırdıkça kendini hayal alemin de kaybediyor,milletin parasını mesuliyetsizce harcamaktan başka........
  • Tarlacı5 Aralık 2023 . 12:19

   İl başkanı hala fetö itirafçılarıyla,sarmaş dolaş fotolar veriyor hayırdır bı ne samimiyet derler adama
  • partili5 Aralık 2023 . 09:30

   Yüz kere söyledik dinlemedin başkan, hala partinin başına geçirdiğin il ilçe başkanı, yardımcıların, belediye çalışanların abuk subuk fotolarla kinayeli laflarla chp'lileri küstürüyor. Uyarmazsan partilileri küstürürsen seçimlerde işimiz çok zor.
  • Asfalt kralı5 Aralık 2023 . 08:29

   Yanında artık Meral ablası da yok, Hdp'si de. Onu tek seven partideki sarışın teyzeleri. Kaybedeceğini anlıyor. Bence tansiyonu onun için çıkıp duruyor.
  • Eren5 Aralık 2023 . 06:10

   Atı alan üsküdarı coktan gecti. Tanju Boluda kesin kazanir. Tanjunun başarısını kıskanan insanlar kötülemeye calisiyorlar . Tanju sayesine sehir guzellesti , sosyallesti . Tesekkurler Tanju baskan
  • bolu 14145 Aralık 2023 . 00:43

   başkan bu yorumları okusa torpilli müdürleri yakınları sariyildizlar eşi akrabalar sedat gulener özel sekreteri hülya bayram hepsinin yerini değiştirsen park bahçe lere yol masa belki şansı olur uyan başkan uyan alaattin baskan Ama ni seven kahvesi deniliyordu belediye ama şimdi akraba müdür kızı karısı valduzu sariyildizlar beykozlar sedat gulenerlerdolu az kaldi
  • Zekayi Demir 5 Aralık 2023 . 00:30

   Bolu Alaattin den çok çekti Tanju bey gibi çalışkan bir insana çamur atma yarışına giren CHP Li ve diğer kişileri esefle kınıyorum Daha ne yapsın Her bir şey yapmaya kalkması hükümet tarafından engelleniyor
  • Haluk5 Aralık 2023 . 00:01

   CHPden neden başka,aday çıkamıyor aslı da çok kaliteli insanlar var
  • Aydın 4 Aralık 2023 . 23:46

   Beklenti altında kaldı.Haksızlik Her alanda devam ediyor.Yandaşa iş veriyor.Liyakatli personeli belediye ye Dolduruyor... Elektrik aboneliği 700 TL Şu aboneliği 2 bin. 200... TL saati hesaplarsak ...3... Bin TL...Soygun dan öte bir durum bu...
  • ÇORUMLU4 Aralık 2023 . 23:17

   İLKAY ABİSİNİN KONVOYDAKİ ARAÇLARIN ÇOĞU PERSONELİN ŞAHSİ ARAÇLARI. CHP BİNASININ ÖNÜNDEKİLEREDE BAK ORADA AYNI PERSONEL ÇOĞU. YAŞA GARDAŞ GÜZEL YAZMIŞSIN.
  • Hakan Erdemir4 Aralık 2023 . 22:57

   Bolunun Sesi gazetesini severek okuyorum ama sürekli Tanju Özcan aleyhtarlığı yapmasına da bir anlam veremiyorum. Tamam, sevmeyebilirsiniz ancak ben Bolu'da yaşayan ve Bolu'nun geçmişini bilen bir insan olarak Tanju Özcan'ın Bolu için güzel şeyler yaptığını ve Bolu'muza değer kattığını düşünüyorum.
  • Gerçek4 Aralık 2023 . 22:23

   Ben Tanju Özcan ın aday gösterilmesi halinde bu seçimi CHP si Bolu yu kaybetmesi garanti gözüyle bakıyorum.Çünkü Tanju Özcan 5 yıl boyunca belediye başkanlığı dışında her türlü şeyi yapmış ve yanında bulunan kişileri nasıl olduğu herkes tarafından bilinen bir şekilde kazanç sahibi yapmıştır anlatılan bu.Chp genel merkezi bu konularda Bolu belediyesinde bir araştırma yaptım merak ediyorum.Yoksa onlarda Tanju Özcan gibi mi düşünüyor yani Bolu'da tek Tanju Özcan mı var.Eğer öyle ise hiç kusura bakmasın kimse bu seçimi CHP kaybedecek.Benim ve çecremdeki herkesin bu görüşte olduğunu görüyorum.
  • emekli4 Aralık 2023 . 22:05

   CHP Tanju ile girerse kaybeder.Halkın sesine kulak veriniz.Başkanın 4 yıllık süreçte yaptıklarına bakıp oy verecekler.Yeni ve genç adaylar olabilir.Milletvekiliği esnasında Burak COP çok çalıştı.Maalesef hakkı yendi. Sakin iyi niyetli ,kültürlü bir öğretim üyesi ,başkanlığa yakışır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  İşsiz adam durgun su gibidir, bozulup kirlenir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak