Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Camcıya aldandı ortada kaldı

Camcıya aldandı ortada kaldı
  25 Eylül 2023

  Camcıya aldandı ortada kaldı Yurt dışında çalışan Kahraman Başaran, ...

       Camcıya aldandı ortada kaldı
         Yurt dışında çalışan Kahraman Başaran, yeni yaptırdığı müstakil evin camlarını yapması için anlaştığı S.G’nin camları takmaması nedeniyle evine taşınamıyor. İnşaatı 3 ay önce tamamlanan evinde, camları takılmadığı için oturamayan Başaran, mağduriyetinin giderilip evine taşınacağı günü bekliyor.

  HABER: Zeynep Sude YAVUZ

         Vinç operatörü olan ve yurt dışında çalışan Kahraman Başaran yaklaşık 1 buçuk yıl önce Çıkınlar Mahallesi’nde bulunan arsasına müstakil ev yapmaya karar verdi. Evin inşaatını başlatan Başaran, bir yıl önce evin camlarını takması için S.G ile anlaştı. S.G’nin talep ettiği ücretin büyük kısmını peşin ödeyen Kahraman Başaran yurt dışına geri döndü. Aradan geçen bir yılda inşaatın tamamlanmasına rağmen, camlar takılmadığı için yeni evine taşınamayan Başaran, S.G hakkında hukuki süreci başlattı.

        HUKUKİ SÜREÇ BAŞLAYINCA ARKA ODALARIN CAMLARINI TAKTI

         Hukuki sürecin başlamasından sonra S.G’nin arka odaların camlarını taktığını, fakat taktığı camların anlaşma yaptıkları cam modellerinden daha düşük kalitede olduğunu fark ettiğini söyleyen Kahraman Başaran, “Yaklaşık bir yıl önce evin camları için S.G ile anlaştık. S.G’den fiyat vermesini istedim. Talep ettiği ücretin 3’te 2’sini peşin ödedim. İşim gereği yurt dışına geri döndüm. O zaman aralığında evimin inşaatı hızla ilerledi. Hatta bu yaz başında inşaat bitti. Sadece camları takılmadı evin. Evin ön kısmı komple cam olduğu için içerisine hiçbir şey taşıyamıyoruz. Yazın başında geçmem gereken evime hala taşınabilmiş değilim. Mağdur olduğum için S.G hakkında hukuki süreci başlattım. Sanırım hukuki süreçten haberdar olmuş. Eve gelip arka odalara anlaştığımızın dışında daha düşük model camlar takmış. Fakat tamamen cam olan ön cephe duruyor. Kış gelmeden evime taşınmak istiyorum. Umarım mağduriyetim bir an önce çözülür” dedi. 
   

  • Aydın 25 Eylül 2023 . 19:33

   Gidin Geredeli mutait lerden ders alın...cam takılmadan para vermezler...Taktıkdan SONRA da 6 ay SONRA paranın tamamını alırsınız...
  • bt camcı25 Eylül 2023 . 17:27

   ben bu evin camları teklif vermistim fiyat konusunda biraz yukarıda kaldım.ucuz olunca boyle oluyor camcı ankaradan geldi die biliyorum.ucuz et tencere dibi yakar.
  • Bolu141425 Eylül 2023 . 13:43

   Neden camcının ismini sorduğum yorumumu yayınlamıyorsunuz? Bazen bu huyunuz var. Sizi bu davranışınızdan dolayı kınıyorum.
  • Bolu25 Eylül 2023 . 12:56

   Türkiye'de şunu anladım. Malı veya hizmeti almadan mümkün mertebe peşin ödeme yapmayacaksın. Bu ülkenin kanayan yarası dürüst olmamak.
  • Bolu141425 Eylül 2023 . 12:05

   Camcının adı neymiş?
  • Kemal25 Eylül 2023 . 11:33

   Kardeş hiç kusura bakmada sende hata var. Peşin para verilir mi hiç. Verirsen paranla sıkıntı yaşarsın böyle. Madem elinde paran hazır, fiyatta anlaşırsın, bitince bakarsın, kontrolünü yaparsın, sıkıntı yoksa parasını ödersin.
  • Bolulu25 Eylül 2023 . 11:04

   S.G. kimdir. Firmasının ismini de yazabilir misiniz? işimiz düşerse bu arkadaşa uğramayalım.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bry Turizm